Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey łączą siły w "Aniołkach Charliego"

Trwają pracę nad nową odsłoną "Aniołków Charliego". Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey nagrały specjalny utwór na tę okazję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey łączą siły w "Aniołkach Charliego"
Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey łączą siły w "Aniołkach Charliego" (East News)
d3lkm9l

Miley Cyrus, Ariana Grande i Lana Del Rey łączą siły w "Aniołkach Charliego"

Plotki dotyczące wspólnego numeru Miley Cyrus, Ariany Grande i Lany Del Rey, pojawiały się już od dłuższego czasu. Tym razem gwiazdy potwierdziły pracę nad utworem i będzie on ścieżką dźwiękową do nowej odsłony filmu "Aniołki Charliego".

Wokalistki opublikowały logo promujący nadchodzącą produkcję, gdzie zostały oznaczone wraz z aktorkami, które również zagrają w filmie.

d3lkm9l

Utwór został opublikowany w czwartek 27 czerwca podczas premiery pierwszego zwiastuna filmu. Kawałek jest bardzo dynamiczne i idealne dopasowany do klimatu kina akcji.

Ariana Grande ujawniła, że jest producentką wykonawczą całej ścieżki dźwiękowej do "Aniołków Charliego" i twierdzi, że było to najfajniejsze doświadczenie w jej życiu".

Wartym uwagi jest fakt, że każda z tych wokalistek miała na ten rok zaplanowane koncerty w Polsce. Cyrus wystąpiła na Orange Warsaw Festivalu, Del Rey będzie gwiazdą ostatniego dnia Open’era, z kolei Ariana 9 września wystąpi w Tauron Arenie Kraków.

"Aniołki Charliego" - fabuła, premiera

“Aniołki Charliego” opowiadają historię trzech tajnych agentek, które potrafią poradzić sobie z każdym zadaniem. Wszystkie są piękne, utalentowane i odważne, powołane po to, by walczyć z przestępczością.

d3lkm9l

W rolach Aniołków wystąpią Kristen Stewart, Naomi Scott i Ella Balinska. Patrick Stewart wciela się w Johna Bosleya, przewodnika i doradcę aniołków. Postać tę zagrają także Elizabeth Banks (jej kobiecą wersję) i Djimon Hounsou.

Film reżyserowany będę Elizabeth Banks ("Pitch Perfect 2", "Power Rangers"). Doug Miro i Carlo Bernard (twórcy "Narcos") napisali scenariusz.

*Premiera nowego filmu zaplanowana jest na październik 2019 roku. *

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l