Trwa ładowanie...
d3li5lo

Miley Cyrus o rozwodzie z Liamem Hemsworthem: "Nie jestem kłamczuchą"

Wiadomość o rozwodzie Miley Cyrus i Liama Hemswortha wstrząsnęła mediami na całym świecie. W sprawie zabrała głos piosenkarka, która opublikowała na Instagramie szczery wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus wydała na Instagramie specjalne oświadczenie
Miley Cyrus wydała na Instagramie specjalne oświadczenie (Getty Images)
d3li5lo

Nikt się nie spodziewał, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie wytrzymali w małżeństwie nawet roku. Choć byli ze sobą prawie 10 lat, pobrali się dopiero pod koniec grudnia 2018 r. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu. Rodzina i znajomi pary obwiniali o to Miley, która wróciła do imprezowania.

Wiadomości napływające z prasy za oceanem nie pozostawiały złudzeń, a fani sympatyzowali z Liamem. Oliwy do ognia dolała piosenkarka, którą paparazzi przyłapali na czułych uściskach z inną kobietą. Po tym, jak Liam nie wytrzymał i ostatecznie złożył papiery rozwodowe, Miley postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Cyrus na Instagramie opublikowała długi wpis, w którym nie próbowała się wybielać.

ZOBACZ WIDEO: Wojewódzki zasugerował, że Makowiecki zdradził Jusis: "Kuba jest największym hipokrytą w polskim show biznesie"

d3li5lo

Aktorka znana z serialu "Hannah Montana" przyznała, że już jako nastolatka zaczęła imprezować. Nie były to jednak niewinne przyjęcia. Gwiazda piła alkohol i brała narkotyki. Miała sprawę w sądzie za posiadanie marihuany. Miley Cyrus przyznała, że jej najsłynniejsza piosenka do tańca "Party in U.S.A" jest właśnie o narkotykach.

Raz została wyrzucona z hotelu, ponieważ przyniosła Liamowi tort urodzinowy w kształcie przyrodzenia. Gwiazda nawiązała również do informacji, jakoby miała oszukiwać ukochanego. "Nie jestem kłamczuchą! Dorosłam!" - tak Miley odpowiedziała na zarzuty prasy.

Piosenkarka przyznała, że nigdy nie było między nią a Liamem żadnych tajemnic. Autorka "Wrecking Ball" wyznała, że nadal go kocha i będzie kochała. Czuje jednak, że podjęła dobrą decyzję o rozstaniu.

d3li5lo

Oświadczenie Miley Cyrus wydaje się szczere. Gwiazda nie kryła swojej przeszłości, a także błędów, które popełniła. Jak oceniacie wpis piosenkarki?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d3li5lo

d3li5lo
d3li5lo