Trwa ładowanie...
d179y2w

Miley Cyrus została napastowana przez fana. Szybko uciekła do limuzyny

Miley Cyrus była w szoku, gdy jeden z wielbicieli usiłował zmusić ją do pocałunku. Mąż gwiazdy zainterweniował.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus została otoczona przez fanów pod hotelem
Miley Cyrus została otoczona przez fanów pod hotelem (Getty Images)
d179y2w

Miley Cyrus promuje teraz swoją nową płytę 'She is Coming" i intensywnie koncertuje w Europie. Gwiazda odwiedziła też Polskę. 1 czerwca wystąpiła na Orange Warsaw Festiwal, dając fanom niezapomniane show. Przed przylotem do naszego kraju gwiazda przebywała w Barcelonie, gdzie doszło do niemiłego incydentu.

Miley wraz ze swoim mężem Liamem Hemsworthem opuszczali hotel w Hiszpanii, a przed wejściem zgromadził się tłum fanów. Gwiazda próbowała przedostać się do swojej limuzyny w eskorcie ochroniarzy, ale nagle jeden z jej wielbicieli zaczął ją obejmować i ciągnąć za włosy.

Starał się pocałować swoją idolkę. Ochroniarze zareagowali o kilka sekund za późno, ale gdy już zorientowali się, że sytuacja jest niebezpieczna, odgrodzili gwiazdę i umożliwili jej momentalne przedostanie się do auta.

d179y2w

Na Twitterze pojawiło się nagranie spod hotelu w Barcelonie. Widać, że mąż Miley też był zaniepokojony wybrykiem fana i próbował pomóc swojej partnerce, obejmując ją swoim ramieniem.

Nagranie wygląda niepokojąco. Miejmy nadzieję, że Miley nieco wzmocni swoją ochronę, by taki incydent się nie powtórzył.

d179y2w

Podziel się opinią

Share

d179y2w

d179y2w