Trwa ładowanie...

Minge ostro komentuje zachowanie Zamachowskiej: "Nie niszcz dzieci i nie pi*prz, że robisz to dla ich dobra!"

Ewa Minge nie wytrzymała i dała upust swoim emocjom w poście na Instagramie. Projektantka skomentowała zachowanie Moniki Zamachowskiej i nie przebierała w słowach. "Wykradałaś chłopa z układu, w którym tkwił, to siedź cicho!" - pisze gwiazda.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Minge ostro komentuje zachowanie Zamachowskiej: "Nie niszcz dzieci i nie pi*prz, że robisz to dla ich dobra!"Źródło: ONS.pl
d4c8204
d4c8204

Monika Zamachowska chętnie rozmawia o trudnej sytuacji rodzinnej na forum publicznym. Dziennikarka nie ma oporów, by publicznie prać brudy i od wielu miesięcy prowadzi medialną krucjatę przeciwko Aleksandrze Juście, byłej żonie Zbigniewa Zamachowskiego. Dodatkowo z ogromną chęcią udziela wywiadów, w których żali się na trudną sytuację materialną. Całą sytuację skomentowała Ewa Minge, która uważa zachowanie Moniki za skandaliczne. Projektantka zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie.

- Niestety przeważnie kobiety są udziałowcami tematu "jak zniszczyć, zdeprecjonować byłą żonę swojego aktualnego męża ". Słabe jak cholera, ale horror pojawia się w sytuacji kiedy kobieta niszcząc przeszłość swojego aktualnego partnera, bierze się za niszczenie dzieci, skrupulatnie oddalając jego potomstwo z byłą od ich aktualnego życia - napisała Minge na Instagramie (pisownia oryginalna).

Ewa zarzuca Monice bezczelność i całkowity brak inteligencji emocjonalnej.

d4c8204

- Facet prędzej czy później przejrzy na oczy i zatęskni za własnymi dziećmi. Zasada dla mnie i chyba każdego normalnego człowieka jest prosta - ukradłaś, wykradałaś chłopa z układu, w którym tkwił, to siedź cicho i nie dobijaj rodziny ,która była przeświadczona, że jest szczęśliwa. Nie niszcz dzieci niewinnych na okładkach gazet i nie pi#prz, że robisz to dla ich dobra, bo w ich pojęciu jedyne dobro ukradłaś ty i wmawiając teraz wszystkim, że tatusia im uratowałaś od nieszczęścia, w którym tkwił, wskazujesz na epicentrum tego nieszczęścia! - wyznała wzburzona gwiazda.

- Nie mogę od początku wielkiej miłości jednej medialnej pary, patrzeć na to, co wyczynia aktualna żona byłej rodzinie. Inteligencja emocjonalna i człowieczeństwo w głębokich powijakach - dodała.

Zgadzacie się Ewą Minge, czy uważacie, że zbytnio poniosły ją emocje?

Zobacz też: Zamachowska zdradza swój typ mężczyzny. Jej mąż będzie zaskoczony...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4c8204
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c8204