ycipk-47w2nh

Misiek Koterski dziękuje za syna i prosi o więcej. Była partnerka odpowiedziała

Misiek Koterski zamieścił na Instagramie urodzinowy wpis dla swojego synka. Fryderyk ma już dwa latka i widać, że tatusiowi marzy się kolejny potomek. Co na to Marcela Leszczak?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcela i Misiek mają 2-letniego syna Fryderyka, ale nie są już razem
Marcela i Misiek mają 2-letniego syna Fryderyka, ale nie są już razem (ONS.pl)
ycipk-47w2nh

Misiek Koterski wrzucił uroczą fotkę, na której pozuje z synkiem w kapeluszach kowbojskich. Z okazji drugich urodzin życzył mu dużo miłości i zacytował św. Jana od Krzyża: "U schyłku życia tylko z miłości będziemy rozliczeni". W komentarzach pod zdjęciem wywiązał się zabawny dialog między rodzicami Fryderyka, którzy nie są już razem.

Obejrzyj: Misiek Koterski: "Nasz synek nie był planowany. To dar od Boga"

ycipk-47w2nh

"Dziękuję Marcelko za ten najwspanialszy dar, niby Frylek ma urodziny, a ja czuję, jakby to było moje święto" – napisał do Marceli Leszczak. Mama Fryderyka odpowiedziała mu: "Aaaa nie ma za co, drobiazg".

Koterski wykorzystał okazję i stwierdził, że jeśli to dla niej drobiazg, to poprosi o więcej takich. Leszczak uznała to za żart i napisała jedynie: "Jaki ten Misiek zabawny".

Przypomnijmy, że 26-letnia uczestniczka "Top Model" związała się z Koterskim w 2017 r. Wkrótce Leszczak zaszła w ciążę, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Kilka tygodni temu Leszczak wyznała na Instagramie, że rozstała się z ojcem swego dziecka.

Zobacz także: Michał Koterski i Marcela Leszczak nie są razem. Ale Misiek i tak chwali się narzeczoną

ycipk-47w2nh

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-47w2nh

ycipk-47w2nh
ycipk-47w2nh