Trwa ładowanie...
d1it3t4

Michał Koterski i Marcela Leszczak nie są razem. Ale Misiek i tak chwali się narzeczoną

Marcela Leszczak zdradziła, że rozstała się z Michałem Koterskim. Dla niego jednak wciąż jest bardzo ważna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcela Leszczak i Misiek Koterski
Marcela Leszczak i Misiek Koterski (ONS.pl)
d1it3t4

Michał Koterski zakochał się w Marceli Leszczak niemal od pierwszego wejrzenia. Po 1,5 miesiąca randkowania okazało się, że modelka jest w ciąży. Aktor był zachwycony. Ustatkował się u boku pięknej i sporo młodszej od siebie dziewczyny, a niedługo później na świat przyszedł ich syn. Obecnie Fryderyk jest oczkiem w głowie rodziców.

Patrząc na instagramowy profil Koterskiego, można odnieść wrażenie, że narzeczeni wciąż są razem. Jednak Leszczak wyjawiła, że doszło do rozstania.

Pierwsze podejrzenia o kryzys w związku pojawiły się, gdy stało się jasne, że ani Marcela, ani Misiek od ponad miesiąca nie opublikowali żadnego wspólnego zdjęcia, choć wcześniej robili to bardzo często. Nagle przestali się też obserwować na Instagramie. Wkrótce Leszczak w mediach społecznościowych dodała komentarz, który wszystko wyjaśnił. Bezpośrednio nie dotyczył zerwania, ale wywołał burzę.

d1it3t4

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

"Niestety tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: 'a twój mąż jest downem'.... I choć nie jesteśmy razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom" - napisała na Instagramie.

Kiedy doszło do zerwania? Nie wiadomo, Leszczak nie mówi nic na ten temat, Koterski też milczy jak zaklęty. W odpowiedzi na plotki o rozstaniu umieścił jednak na swoim instagramowym profilu zdjęcie narzeczonej i syna. "Mój gang" - napisał. Wcześniej dodał filmik, na którym wychwala partnerkę.

d1it3t4

Pod zdjęciem Marcela napisała, że nie podoba jej się opublikowana fotografia (wysypka na twarzy). Koterski odpisał: "A to ja nawet nie zwróciłem uwagi, dla mnie zawsze wyglądasz pięknie".

Czy to oznacza, że para rozeszła się, ale pozostaje w bardzo dobrych relacjach? A może zakochani zrobili sobie przerwę?

Leszczak i Koterski poznali się na przełomie 2016 i 2017 r. - tuż przed spektaklem, w którym grał Misiek. Po 23 dniach znajomości zaręczyli się. W lutym okazało się, że partnerzy zostaną rodzicami, a w październiku na świat przyszedł ich syn. Od tamtej pory tworzyli zgraną rodzinę. W 2018 r. oboje wystąpili w programe "The Story of My Life. Historia naszego życia".

d1it3t4

Podziel się opinią

Share

d1it3t4

d1it3t4