Trwa ładowanie...
d4cogs1

Monika Goździalska pozuje nago w hotelu dla dorosłych. "Można się nabawić kompleksów"

Monika Goździalska kiedyś próbowała się przebić jako uczestniczka programów telewizyjnych, dziś wyrasta na gwiazdę Instagrama. Warunków do osiągnięcia sukcesu jej nie brakuje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Monika Goździalska przyciąga nowych fanów odważnymi fotkami
Monika Goździalska przyciąga nowych fanów odważnymi fotkami (ONS.pl)
d4cogs1

Monika Goździalska swego czasu przeszła niesamowitą metamorfozę. Uczestniczka "Big Brothera" i "MasterChefa" schudła kilkanaście kilogramów i od tego czasu nie ma problemu z odważnymi sesjami.

ZOBACZ: Uczestniczka "MasterChefa" wstydzi się sesji w "CKM-ie"? "Widzę u siebie mankamenty"

Na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się fotki w negliżu. Za każdym razem pojawia się też masa komplementów pod adresem Goździalskiej. Tym razem Monika znowu zaskoczyła fanów. Przebywając na wakacjach w Meksyku w hotelu tylko dla dorosłych, Polka zapozowała nago w łożu jak z bajki.

d4cogs1

Zobacz też: Goździalska kompletnie nago. Przykrywa ją tylko kieliszek od szampana

Choć jest kompletnie naga, to umiejętnie zakryła "strategiczne" miejsca na swoim ciele. "Monia, no teraz to poleciałaś po całości. Można się nabawić przy tobie kompleksów", "Przepiękna", "Idealnie" – rozpływają się fani w komentarzach.

Przeczytaj: Goździalska pozuje topless. Odsłoniła pośladki

Faktycznie Monika cały czas trzyma formę i wygląda rewelacyjnie. Co sądzicie o jej nowej fotce?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cogs1

Podziel się opinią

Share
d4cogs1
d4cogs1