Trwa ładowanie...
d19n07y

Monika Goździalska w ręczniku i szpilkach. "Silna i szczęśliwa"

Monika Goździalska dobrze wie, co zrobić, aby przyciągnąć uwagę. Ostatnio na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie, na którym sporo odsłoniła. Na dodatek zapozowała tak, że wobec ujęcia nie da się przejść obojętnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Goździalska ma idealne ciało i lubi się nim chwalić
Monika Goździalska ma idealne ciało i lubi się nim chwalić (East News)
d19n07y

Monika Goździalska znów o sobie przypomniała. Celebrytka, którą poznaliśmy jako uczestniczkę telewizyjnych show, teraz skupia się na fitnessie i dbaniu o sylwetkę. Wcześniej Goździalska starała się przebić, biorąc udział w "Big Brotherze" i "MasterChefie". Od gotowania przeszła do trenowania. Efekty są świetnie, a celebrytka nie zwalnia tempa.

Ostatnio zaprezentowała swoje wdzięki w samym ręczniku! Fotka pojawiła się na jej koncie na Instagramie. Goździalska pozuje "ubrana" jedynie w biały ręcznik, ma też turban na głowie. Naturalny wizerunek? Nic bardziej mylnego. Gwiazdka do stylizacji "łazienkowej" dobrała szpilki na bardzo wysokich obcasach. "Obcas po kąpieli to wisienka na torcie" - czytamy w komentarzach.

Wygląda na to, że Monika starała się pozą odzwierciedlić opis przypisany do ujęcia, a więc bycie "szczęśliwą i silną". Napisała: "Dołączasz do silnych szczęśliwych ludzi? Uśmiechnij się i dawaj żółwika. Może nie zbawimy świata - ale im nas więcej tym większa siła".

d19n07y

Zobacz także: Monika Goździalska (ponownie) ściąga bieliznę i robi sobie zdjęcie

Fani Goździalskiej natychmiast zwrócili uwagę na jej kształty. Zaczęli komentować, między innymi, biust celebrytki, dyskutując, czy jest on dziełem natury, czy raczej chirurga. Gorące zdjęcie przyciągnęło uwagę sporej części z ponad 60 tys. wielbicieli fitnesski.

Goździalska podobnym ujęciem pochwaliła się już wcześniej. Wtedy też zebrała mnóstwo polubień i komplementów.

d19n07y

Podziel się opinią

Share

d19n07y

d19n07y