Trwa ładowanie...
d4i3odf

Monika Jarosińska utknęła na Malcie. Opowiada, jak wygląda sytuacja

Monika Jarosińska, która od trzech lat mieszka na Malcie, miała wrócić do Polski, gdzie czeka na nią praca. Niestety teraz jest to niemożliwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Jarosińska utknęła na Malcie
Monika Jarosińska utknęła na Malcie (Forum)
d4i3odf

Monika Jarosińska, która obecnie przebywa na Malcie, opowiedziała w rozmowie z "Super Expressem" o warunkach panujących w tym kraju: - Jestem bezpieczna. Malta liczy 500 tys. mieszkańców, na dzień dzisiejszy około 30 osób jest zarażonych. Są uruchomione procedury, większość osób siedzi w domach. Są zamknięte restauracje i kluby. Zakupy można zrobić w delikatesach. Nie ma paniki, wszyscy starają się zachować spokój. Ale wszyscy, którzy przychodzą do sklepu, mają mierzoną temperaturę.

Jarosińska powiedziała też, że przylatujący na Maltę są poddawani obowiązkowej kwarantannie: - Na Maltę nie mogą przylecieć ludzie z Włoch, Francji, Niemiec i z Azji. A każdy, kto przyleci, musi być poddany 2-tygodniowej kwarantannie, więc siedzi w domu lub hotelu. Policja to sprawdza. Jeśli nie zastaną osoby, która jest poddawana kwarantannie, nakładają karę wysokości tysiąca euro.

Jarosińska to niejedyna gwiazda, która ma problem z powrotem do Polski. Iga Krefft utknęła w Tajlandii.

d4i3odf

Zobacz także: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d4i3odf

Podziel się opinią

Share

d4i3odf

d4i3odf