Trwa ładowanie...
d32fm6n

Monika Mazur pokazała zdjęcie z egzotycznym owocem. Fani komentują: "Nie mogę oderwać oczu"

Celebryci w ostatnich dniach prześcigają się w coraz to wymyślniejszych pozach, mając na sobie jedynie skromne stroje kąpielowe. Dołączyła do nich również Monika Mazur, która podzieliła się wyzywającym zdjęciem z ... kokosem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mazur wyznała za czym tęskni najbardziej
Monika Mazur wyznała za czym tęskni najbardziej (ONS.pl)
d32fm6n

Monika Mazur dała fanom znać, że jak większość Polaków tęskni za latem. Pogoda, którą mamy za oknem, zdecydowanie nie rozpieszcza. Bo o ile bylibyśmy w stanie znieść mroźną zimę, o tyle pół roku jesieni może przyprawiać o lekką depresję.

Zobacz wideo:

"W taki zimny, ciemny wieczór, leżąc pod kocem i pijąc rozgrzewająca herbatę, nie pozostaje nic innego jak przenieść się myślami kilka miesięcy wstecz na najpiękniejsze wakacje życia", napisała pod zdjęciem, mając na sobie skąpy strój kąpielowy i ciemne okulary. Celebrytka siedzi w łodzi, a w ręku trzyma kokosa ze słomką. Zdjęcie zrobiła kilka miesięcy temu wypoczywając na Mauritiusie.

Fanom nie przeszkadzało, że zdjęcie jest formą zwykłego przypomnienia. Chętnie podzielili się miłymi komentarzami z ulubioną aktorką:

"Trudno oderwać wzrok... od tego kokosa...", "Zdjęcie akurat na panującą obecną aurę. We Wrocławiu zimno, ciemno i nie ma czym oddychać. Na zdjęciu same zaprzeczenia tego klimatu. Aż chce się żyć! Czekamy na lato".

Zobacz też: Monika Mazur już po ślubie. Dziennikarka i aktorka wyszła za mąż we Wrocławiu

d32fm6n

Podziel się opinią

Share
d32fm6n
d32fm6n