Trwa ładowanie...
d435qkt

Monika Mrozowska w żałobie. Pożegnała bardzo bliską osobę

Monika Mrozowska ma za sobą trudne chwile - umarła jej ukochana babcia. Na swoim instagramowym profilu aktorka uhonorowała jej pamięć.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mrozowska straciła babcię
Monika Mrozowska straciła babcię (Paparazzi)
d435qkt

Monika Mrozowska (gwiazda serialu "Rodzina zastępcza") pożegnała babcię. Kobieta była niezwykle ważna dla Mrozowskiej, więc gwiazda postanowiła oddać jej hołd wzruszającym wpisem w mediach społecznościowych. Pokazała też zdjęcia babci Tereski, która dbała o Monikę na swój wyjątkowy sposób - nie zawsze zgodny ze stylem życia uznawanym obecnie za zdrowy, za to z ogromną dawką miłości. Na pewno znacie to z własnych doświadczeń - dokładki obiadu i "uważaj, bo się przeziębisz". Mrozowska szczerze przyznała, że nadmierna opieka babci czasem ją denerwowała, ale teraz nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.

Monika Mrozowska jako eko-guru: "Czy to naprawdę musi wylądować w śmietniku?"

"Najlepsze pierogi z kapustą i grzybami? Tereska. Najlepsze zapiekanki z podwójną ilością sera? Tereska. Najlepszy przypalony sernik? Tereska. Najlepsze placki ziemniaczane z cukrem? Białym, rafinowany, bo przecież 'cukier krzepi'... Tereska. Najlepszy rozgotowany kalafior z najlepszą bułką tartą, z solidną porcją masła. Tereska. Najlepsza słodka jak ulepek herbata... Tereska. Babcia zawsze pytała: 'Napijesz się herbatki?'. Ja: 'Nie, dziękuję'. Babcia: 'To już robię!'. Ręcznik i mydełko w prezencie pod choinką...Tereska" - napisała Mrozowska.

I dodała: "Śmieszyło mnie to, że Babcia jest tak konsekwentna w swoich wyborach... Przykrywanie grubą, puchową kołdrą kilka razy w nocy i zamykanie otwieranego przeze mnie okna, nawet latem, bo mnie 'zawieje'... Tereska. Jak mnie to przykrywanie irytowało, ile razy się z nią o to pokłóciłam... Miałam jedną Babcię. Ale taką na 200% Taką, która zrobiłaby dla nas wszystko. Teresko, pozdrów od nas koniecznie Dziadka Stasia. Będzie nam tu Ciebie bardzo brakować. RIP #najlepszababcianaświecie".

d435qkt

Śmierć babci to cios dla Mrozowskiej, ale także na pewno dla jej dzieci. Aktorka ma ich trójkę - Karolinę i Jagodę ze związku z byłym mężem. Marcinem oraz Józefa z relacji z byłym już partnerem, Sebastianem.

Monika Mrozowska ONS.pl
Monika Mrozowska (ONS.pl)
d435qkt

Podziel się opinią

Share
d435qkt
d435qkt