Trwa ładowanie...
d3nl1ae

Mrozowska pochwaliła się nową miłością. Pokazała zdjęcie

Jeszcze niedawno była w szczęśliwym związku z operatorem "DDTVN". Teraz jest na wakacjach z innym mężczyzną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Mrozowska
Monika Mrozowska (Instagram.com)
d3nl1ae

Kilka dni temu serwis pudelek.pl poinformował, że Monika Mrozowska rozstała się z partnerem, Sebastianem Jaworskim. Przypomnijmy, że kilka lat temu para poznała się na planie "Dzień Dobry TVN", kiedy aktorka była jeszcze żoną Macieja Szaciłło. Mimo, że para wychowywała dwójkę dzieci, zdecydowała się na rozstanie.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Mrozowska broni zakupów w second-handach

Sebastian Jaworski i Monika Mrozowska szybko się związali i założyli rodzinę. Wkrótce przyszedł na świat ich syn, Józio. Teraz okazuje się, że ten związek to przeszłość.

d3nl1ae

Monika Mrozowska poinformowała na Instagramie o rozstaniu. Podkreśliła też, że razem z Jaworskim wzięli udział w terapii dla par.

- Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam w terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu. I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić - napisała.

Pokazała też zdjęcie z nowym partnerem. Kim jest?

Obecnie Monika Mrozowska związana jest z Maciejem Auguścikiem Lipko. Mężczyzna reklamuje się na Instagramie jako "event production", co sugeruje, że najprawdopodobniej zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez.

d3nl1ae

Maciej i Monika wyjechali razem na urlop zimowy. Towarzyszy im trójka dzieci aktorki. Zakochani wypoczywają na Sardynii. Na Instagramie pojawia się sporo zdjęć.

Wróżycie im powodzenie?

d3nl1ae

Podziel się opinią

Share

d3nl1ae

d3nl1ae