Trwa ładowanie...

Z poprzednim mężem wytrzymała 11 lat. "Wszystko może się skończyć"

Monika Zamachowska w maju będzie obchodzić siódmą rocznicę ślubu ze Zbigniewem Zamachowskim. To już trzecie małżeństwo dziennikarki, która dziś zupełnie inaczej patrzy na formalne związki niż kiedyś.
Share
Monika i Zbigniew Zamachowscy pobrali się w 2014 r.
Monika i Zbigniew Zamachowscy pobrali się w 2014 r.Źródło: AKPA
d3t6yl6

Monika Zamachowska ma za sobą dwa nieudane małżeństwa z obcokrajowcami. Najpierw przez sześć lat była żoną amerykańskiego dziennikarza i podróżnika Ricka Richardsona, po którym przejęła nazwisko. Rozwód nastąpił w 2000 r., a już rok później stanęła na ślubnym kobiercu z Jamie'em Malcolmem. Szkocki pilot był jej mężem przez 11 lat, doczekali się też dwójki dzieci, ale ten związek również się rozpadł.

- Głównym powodem mojego rozwodu z ojcem moich dzieci było to, że nie mogłam, po prostu nie umiałam żyć za granicą – mówiła przed laty w jednym z wywiadów. Dziennikarka, być może w myśl zasady "do trzech razy sztuka", sformalizowała kolejny związek w 2014 r. Od tamtego czasu jest żoną Zbigniewa Zamachowskiego.

Zamachowska w najnowszej rozmowie z "Twoim Imperium" przyznała, że dziś zupełnie inaczej patrzy na instytucję małżeństwa. - Z perspektywy czasu wiem, że nie o ślub chodzi. Najważniejsza jest dobra komunikacja i szacunek – mówiła Zamachowska.

d3t6yl6

Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

- Od początku wiedzieliśmy, że nasz związek jest obarczony wysokim ryzykiem. I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć. Nie mamy wspólnych dzieci, które mogą być mocnym spoiwem rodziny, choć nie muszą – dodała.

- Najważniejsza jest czujność na potrzeby i emocje drugiego człowieka oraz na tę codzienność, która, niestety, potrafi zabić każdą miłość – mówiła Zamachowska.

d3t6yl6

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3t6yl6

Podziel się opinią

Share
d3t6yl6
d3t6yl6