Trwa ładowanie...
ds52ly5

Monika Zamachowska uśmiechnięta. Cieszy się słońcem

Monika Zamachowska nie miała ostatnio powodów do radości. To nie oznacza jednak, że nie mogła pochwalić się promiennym zdjęciem na instagramowym profilu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na razie Monika Zamachowska odpoczywa
Na razie Monika Zamachowska odpoczywa (Instagram.com, Fot: pudelek.pl)
ds52ly5

Monika Zamachowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek telewizyjnych. Przez 25 lat była związana z telewizją TVP. W październiku b.r. media obiegła informacja, że stacja zdecydowała się zakończyć współpracę z Moniką.

Gwiazda "Pytania na śniadanie" została zastąpiona przez młodszą koleżankę, Małgorzatę Tomaszewską, która będzie prowadziła poranny program TVP2 razem z Aleksandrem Sikorą (zastępcą Michała Olszańskiego). Czy ta decyzja była dobra? Sami widzowie o tym zadecydują.

Tymczasem Monika Zamachowska przyznała w rozmowie z portalem Jastrząb Post, że czuje się jak lwica, która na wolności dostała bzika. Prezenterka opublikowała również na instagramowym profilu wywiad przeprowadzony z samą sobą. Dzięki temu wiemy, że dostała aż trzy propozycje pracy, a także jedną reklamową. Możliwe zatem, że niedługo zobaczymy Monikę Zamachowską w innej stacji.

W międzyczasie gwiazda telewizji opublikowała promienne zdjęcie, które opatrzyła fragmentem piosenki The Beatles "Here comes the sun". Monika wygląda na nim bardzo ładnie, nieprawdaż?

ds52ly5

Podziel się opinią

Share

ds52ly5

ds52ly5