Trwa ładowanie...
d2zow5g

Monika Mrozowska o nowej miłości. "Nie zamierzam się wstydzić"

Aktorka postanowiła odnieść się do medialnych spekulacji o jej nowym partnerze. Monika Mrozowska jest zakochana. I mówi o tym otwarcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Monika Mrozowska zakochała się
Monika Mrozowska zakochała się (East News, Fot: East News)
d2zow5g

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się zdjęcia Moniki Mrozowskiej z tajemniczym mężczyzną. Niewiele było wiadomo na jego temat. Spekulowano, że aktorka znowu zakochała się po rozstaniu z poprzednim partnerem - Sebastianem Jaworskim. Przypomnijmy też, że Mrozowska była w związku małżeńskim z Maciejem Szaciłło, z którym rozwiodła się w 2013 r.

ZOBACZ TAKŻE: Monika Mrozowska jako eko-guru: "Rezygnuję ze wszystkiego, wyprowadzam się do lasu, będę rąbać drewno"

Mrozowska postanowiła odnieść się do zdjęć z mężczyzną, gdy przeczytała szczery wywiad Urszuli Dudziak, dla której tematy tabu nie istnieją.

d2zow5g

"Dwa dni temu przychodzi SMS od znajomych, że znowu krążą po necie jakieś rewelacje na mój temat. "Redaktorzy" nie bardzo wiedzą co pisać, bo w zasadzie nic nie wiedzą, więc "bogatą" relację z zakupów ilustruje seria prawie takich samych zdjęć" - pisze w poście.

"Znam wiele par. Wśród nich kilka (dosłownie kilka) takich, które są naprawdę szczęśliwe. Znam też takie, które bardzo się kochają, ale... tylko na Instagramie. Mam koleżanki, które "niosą krzyż" w imię dobra dzieci. I takie, którym po prostu brak odwagi. Znam też szczęśliwe zakończenia, gdy wspólna terapia kończy się sukcesem." - opowiada na instagramowym profilu.

Tym razem postanowiła przerwać milczenie. "Ponad rok temu podjęłam jedną z najtrudniejszych decyzji w życiu. Byłam na terapii dla par. Po jakimś czasie usłyszałam, że to nie ma sensu. I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze... zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić" - wyjawiła na Instagramie.

Mrozowska nie zdecydowała się jednak pokazać twarzy partnera.

d2zow5g

Zdaje się, że Mrozowska jest szczęśliwa!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2zow5g

Podziel się opinią

Share
d2zow5g
d2zow5g