Trwa ładowanie...
d2e98ak

Muzyczny powrót roku? Seweryn Krajewski przerywa emeryturę i wraca do koncertowania

Seweryn Krajewski jakiś czas temu zakończył swoją karierę muzyczną i wyjechał do USA. Piosenkarz jest pokłócony z wieloma muzykami, w tym z częścią swojego dawnego zespołu. Ostatnio postanowił jednak zakopać wojenny topór z jednym z członków Czerwonych Gitar, Bernardem Dornowskim. Muzycy planują wspólną trasę koncertową. Dodatkowo Krajewski potwierdza również, że w przyszłym roku zacznie nagrywać płytę z Andrzejem Piasecznym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Seweryn Krajewski
Seweryn Krajewski (AKPA)
d2e98ak

Po wielu latach kłótni wokalista pogodził się wreszcie ze swoim przyjacielem z czasów Czerwonych Gitar. Obecnie muzycy zapomnieli o dawnych sporach i postanowili wyruszyć w trasę koncertową.

East News

_- Właśnie omawiałem z Bernardem szczegóły sentymentalnej trasy po ośrodkach polonijnych w Europie Zachodniej, byłym NRD oraz USA. Niezależnie od tych planów od przyszłego roku zabieram się ostro do pracy z Andrzejem Piaskiem Piasecznym _- powiedział Krajewski w rozmowie z "Twoim Imperium".

East News

Jednak wiele osób wątpi w powrót na poważnie, ponieważ Krajewski jest skłócony ze środowiskiem, a w dodatku wycofał z ZAiKS-u cały swój repertuar. Piosenkarz nie pojawił się na 35-leciu i 50-leciu zespołu, nie przyjechał również na pogrzeb niedawno zmarłego Jerzego Kosseli. Prawdopodobnie chciał uniknąć konfrontacji z Jerzym Skrzypczykiem, współzałożycielem "Gitar", z którym od lat toczy spory sądowe o prawo do używania nazwy Czerwone Gitary.

d2e98ak

Podziel się opinią

Share

d2e98ak

d2e98ak