Trwa ładowanie...
d1koqw4

Muzyk w ogniu krytyki. Moby przeprasza Natalie Portman za swoją książkę

Od kilkunastu dni trwa otwarty konflikt Natalie Portman z Mobym, który wspomniał o związku z aktorką w swojej głośnej autobiografii. W reakcji na poważne zarzuty ze strony Portman amerykański muzyk opublikował przeprosiny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moby opublikował na Instagramie przeprosiny za kontrowersje, jakie wywołała jego autobiografia
Moby opublikował na Instagramie przeprosiny za kontrowersje, jakie wywołała jego autobiografia (AKPA)
d1koqw4

Wraz z początkiem maja w księgarniach pojawiła się książka "Then It Fell Apart", która jest drugą częścią autobiografii Moby’ego. Światło dzienne ujrzała nieznana dotąd historia. Wokalista zdradził, że miał romans z o kilkanaście lat młodszą Natalie Portman.

Na komentarz aktorki nie trzeba było długo czekać. Oskarżyła muzyka o przeinaczanie faktów i zaprzeczyła, jakoby kiedykolwiek się z nim związała. Zarzuciła Moby’emu "niezdrowe zainteresowanie nastolatką" i nazwała go "odrażającym starszym mężczyzną".

Na łamach kolorowej prasy Natalie Portman tłumaczyła, że jej znajomość z Mobym była krótka i czysto koleżeńska – ograniczyła się tylko do kilku spotkań, a poruszenie tej sprawy w książce zostało obliczone na wypromowanie autobiografii. W Moby’ego uderzyła fala krytyki. Alarmował, iż dostaje pogróżki. Wciąż jednak twierdził, że Portman mija się z prawdą, chcąc zatuszować całą sprawę.

d1koqw4

Teraz opublikował na Instagramie przeprosiny. Przyznał, że pochopne było wydawanie autobiografii bez wcześniejszego poinformowania o swoim zamyśle osób, które stały się jej bohaterami. Zapewnił, że nie miał zamiaru nikogo urazić – starał się traktować wszystkich z godnością i szacunkiem.

d1koqw4

Podziel się opinią

Share
d1koqw4
d1koqw4