Trwa ładowanie...

Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" czy na porodówce? Rafał Maserak gotowy na powitanie syna

Tancerz już nie może doczekać się narodzin swojego pierwszego syn. Sytuacja rodzinna Rafała Maseraka mocno koliduje jednak z jego udziałem w "Tańcu z gwiazdami". Czy zostawi taneczną partnerkę na lodzie?

Share
Na parkiecie "Tańca z gwiazdami" czy na porodówce? Rafał Maserak gotowy na powitanie syna
Źródło: Youtube.com
da4043q

Rafał Maserak i jego wieloletnia partnerka już niedługo zostaną rodzicami. Syn pary przyjdzie na świat w marcu. Tancerz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego ukochana, Małgosia, może urodzić w każdej chwili. Tymczasem rusza "Taniec z gwiazdami", w którym to Maserak partneruje Sylwii Lipce - młodej wokalistce i youtuberce fantastycznie prosperującej w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie milion osób, które z pewnością czekają na jej występ w show.

W 2016 r. w podobnej sytuacji był Sławomir Zapała. Gwiazdor disco polo tuż po zakończeniu tanecznego układu wybiegł ze studia i pognał na porodówkę. Czy zatroskany przyszły tata jest gotowy na taki scenariusz?

da4043q

- U mnie też tak może być. Zejdę z parkietu i dostanę telefon, że to już. Wtedy jak Sławomir szybko czmychnę ze studia. Może być ciekawie, więc trzeba oglądać program - powiedział tancerz w rozmowie z "Faktem".

Z pewnością będzie mu trudno pogodzić role młodego rodzica i intensywne treningi. Czas pokaże, czy Rafał Maserak będzie gotów porzucić program i taneczną partnerkę.

Rafał Maserak ONS.pl
Rafał Maserak Źródło: ONS.pl

ZOBACZ TAKŻE:

da4043q

Podziel się opinią

Share
da4043q
da4043q