Trwa ładowanie...

Nagranie z bójki zespołu Piękni i Młodzi trafiło do sieci

Konflikt pomiędzy Magdą a Dawidem z zespołu Piękni i Młodzi nie cichnie. Wręcz przeciwnie, niestety. W internecie pojawiło się nagranie z bójki, do której doszło po sylwestrze w Zakopanem.

Nagranie z bójki zespołu Piękni i Młodzi trafiło do sieciŹródło: ONS.pl
d13xemi
d13xemi

Magda i Dawid Narożni rozstali się i wydawało się, że sytuacja jakoś się między nimi poukłada. Niestety koniec roku przyniósł skandal, który wstrząsnął nie tylko fanami gwiazd disco polo. Tuż przed koncertem podczas "Sylwestra Marzeń" w TVP Dawid został usunięty z Pięknych i Młodych. Potem sytuacja potoczyła się fatalnie dla obu stron.

Zobacz: W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

Jak pisaliśmy, zespół oficjalnie poinformował o odsunięciu Dawida:

"Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski (wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie" - można było przeczytać w ich oświadczeniu.

d13xemi

Do mediów trafiło właśnie nagranie ze zdarzenia, które miało miejsce już po sylwestrze.

W opublikowanym przez "Fakt" filmiku widać, co działo się podczas awantury gwiazd disco polo. Magda siedziała przy kieliszkach razem ze swoim nowym partnerem i ze znajomymi.

Dawid w zakopiańskim hotelu był z kolei ze swoją nową partnerką - Joanną. Próbował dopytać żonę, kto opiekuje się ich córką.

"Gdzie jest moje dziecko?" - pyta.

d13xemi

Po chwili pada odpowiedź wokalistki: - Jest pod moją opieką. Jak była pod twoją, to ja się nie interesowałam, więc wyp...aj stąd.

Sytuacja szybko się zaogniła. Z medialnych doniesień wynika, że partner Narożnej zaczął grozić Dawidowi. Awanturować miała się też Magda, która zaatakowała partnerkę męża (gwiazdy są jeszcze w trakcie rozwodu). Joanna wtedy użyła gazu pieprzowego. Psiknęła w stronę kobiety, a chwilę także w stronę jej chłopaka.

Narożna pierwsze dni nowego roku witała na pogotowiu.

Sytuacja w zespole Piękni i Młodzi zdecydowanie pięknie nie wygląda. Wszystko zmierza ku temu, że członkowie zespołu (byli i obecni), a także ich partnerzy, będą musieli spotkać się w sądzie. Czy po takich wydarzeniach discopolowcom uda się utrzymać miłość fanów?

d13xemi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13xemi