Trwa ładowanie...
d2dbjro

Natalia Kukulska martwi się o syna. Czeka go poważna życiowa decyzja

Syn Natalii Kukulskiej niebawem zacznie studia. Artystka nie chce, by wyprowadzał się za granicę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska nie chce, by syn ją opuszczał
Natalia Kukulska nie chce, by syn ją opuszczał (ONS.pl)
d2dbjro

Natalia Kukulska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w kraju. Mimo wielu lat działalności w show-biznesie rzadko mówi życiu prywatnym. Artystka już od niemal 19 lat jest w szczęśliwym związku z Michałem Dąbrówką. Wraz z mężem mają trójkę dzieci: Laurę, Annę i Jana. Syn wokalistki już w październiku pójdzie na studia. Początkowo marzył o tym, by podczas studiów spędzić semestr na którymś z prestiżowych kierunków w szkole muzycznej w Los Angeles, jednak prawdopodobnie wybierze anglistykę.

Kukulska cieszy się z ambicji syna, ale nie chce, by wyjeżdżał do Stanów Zjednoczonych. Wizja rozłąki ją przeraża. Namawia chłopaka, by wybrał sobie jakieś studia w Polsce.

- Ma do niego zaufanie. Jasiek jest odpowiedzialny, ale wolałaby, żeby byli bliżej siebie i mogli częściej się widywać - donosi informator "Świat i Ludzie".

d2dbjro

Jan jest uzdolniony muzycznie i wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady rodziców. Chłopak uczęszczał do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie nauczył się grać m.in. na pianinie i perkusji. Jest do tego stopnia oddany swojej pasji, że wraz ze znajomymi założył zespół muzyczny.

Myślicie, że przekona mamę, by pozwoliła mu zamieszkać w USA?

Podziel się opinią

Share

d2dbjro

d2dbjro
d2dbjro