Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska martwi się o syna. Czeka go poważna życiowa decyzja

Syn Natalii Kukulskiej niebawem zacznie studia. Artystka nie chce, by wyprowadzał się za granicę.

Natalia Kukulska martwi się o syna. Czeka go poważna życiowa decyzjaŹródło: ONS.pl
d3oj8gz
d3oj8gz

Natalia Kukulska bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w kraju. Mimo wielu lat działalności w show-biznesie rzadko mówi życiu prywatnym. Artystka już od niemal 19 lat jest w szczęśliwym związku z Michałem Dąbrówką. Wraz z mężem mają trójkę dzieci: Laurę, Annę i Jana. Syn wokalistki już w październiku pójdzie na studia. Początkowo marzył o tym, by podczas studiów spędzić semestr na którymś z prestiżowych kierunków w szkole muzycznej w Los Angeles, jednak prawdopodobnie wybierze anglistykę.

Kukulska cieszy się z ambicji syna, ale nie chce, by wyjeżdżał do Stanów Zjednoczonych. Wizja rozłąki ją przeraża. Namawia chłopaka, by wybrał sobie jakieś studia w Polsce.

- Ma do niego zaufanie. Jasiek jest odpowiedzialny, ale wolałaby, żeby byli bliżej siebie i mogli częściej się widywać - donosi informator "Świat i Ludzie".

Jan jest uzdolniony muzycznie i wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady rodziców. Chłopak uczęszczał do Warsztatowej Akademii Musicalowej, gdzie nauczył się grać m.in. na pianinie i perkusji. Jest do tego stopnia oddany swojej pasji, że wraz ze znajomymi założył zespół muzyczny.

Myślicie, że przekona mamę, by pozwoliła mu zamieszkać w USA?

d3oj8gz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3oj8gz