Trwa ładowanie...
d3bbtph

Kukulska żegna przyjaciela. Przypomniała ich wspólne zdjęcia

Zaprzyjaźniony z piosenkarką dziennikarz nie doczekał ważnych obchodów związanych z urodzinami Anny Jantar.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska pożegnała przyjaciela
Natalia Kukulska pożegnała przyjaciela (ONS.pl)
d3bbtph

Przez dom rodzinny Natalii Kukulskiej od jej najmłodszych lat przewijali się artyści i dziennikarze muzyczni. Nic dziwnego! Rodzice gwiazdy, Anna Jantar i Jarosław Kukulski byli cenionymi artystami, którzy współpracowali ze znanymi nazwiskami z branży.

Ostatnio Kukulska pożegnała zaprzyjaźnionego z rodziną Bohdana Gadomskiego, który relacjonował jeszcze występy jej mamy, a wiele lat później również samej Natalii.

"Była królową świata". Wspomnienia o Annie Jantar

Teraz przyszło jej zmierzyć się z kolejną stratą. Kukulska na Instagramie zamieściła post o śmierci rzeszowskiego dziennikarza, Marcina Kality.

d3bbtph

Sądząc po licznych wspólnych zdjęciach, Kukulska znała mężczyznę przez większość swojej kariery.

"Dowiedziałam się dziś o nagłej śmieci zaprzyjaźnionego ze mną i moją rodziną dziennikarza z Rzeszowa Marcina Kality. Wiele lat towarzyszył nam pisząc artykuły i będąc prawdziwym fanem mojej mamy, potem moim... wiedział o nas wiele i posiadał mnóstwo materiałów prasowych i wszystkie wydawnictwa, zbierał je latami. Pamiętam gdy jako młody chłopak, jeszcze uczeń przyjeżdżał do nas z plecakiem z wypiekami na policzkach... zaufaliśmy mu i nigdy nie nadwyrężył tego zaufania. Był fajnym, wrażliwym człowiekiem. Profesjonalistą w swoim fachu. Marcinku - znam na górze pewną „wielką damę”, która Cię oprowadzi po nowych przestrzeniach. RIP" - napisała Kukulska.

10 czerwca przypada 70 rocznica urodzin Anny Jantar. Z tej okazji wyjdzie wznowiona biografia artystki ze wstępem Natalii. Planowane były również koncerty, które z uwagi na pandemię koronawirusa, musiały zostać przełożone.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bbtph

Podziel się opinią

Share
d3bbtph
d3bbtph