Trwa ładowanie...
d1c1m8q
News

Natalia Siwiec odpadła z "Tańca z gwiazdami"! FOTO

Podziel się
Natalia Siwiec odpadła z "Tańca z gwiazdami"! FOTO
(ONS.pl)
d1c1m8q

Emocje sięgnęły zenitu! Za nami kolejny etap zmagań na parkiecie Tańca z gwiazdami. W tym tygodniu gwiazdy udowodniły, że bardzo poważnie podchodzą do konkurencji i zaprezentowały naprawdę wysoki poziom.

Jako pierwsza na scenie pojawiła się niespodziewana zwyciężczyni poprzedniego odcinka, Natalia Siwiec. Jej walc angielski nie zachwycił jednak tak bardzo, jak niezapomniane pasodoble.

Twoje ciało drga w kierunku, aby tańczyć. Brawo. Brakowało mi trochę swingu. Dzisiaj nie było swingu więc starczy tych 10-tek. Nie będzie dziesiątki - oceniła Iwona Pavlović.

d1c1m8q

Tuż po modelce wystąpił idol nastolatek, Dawid Kwiatkowski.

Po ostatnim tygodniu miałem tyle hejtów od twoich fanek, więc teraz więc pozdrawiam was wszystkie - powiedział Michał Malitowski, który ostatnio skrytykował młodego piosenkarza.

Aktorka i studentka psychologii, Klaudia Halejcio, rozgrzała nie tylko publiczność, ale również samych jurorów.

To było takie, że nawet ja się zawstydziłam, Klaudio. Którą mamy godzinę? Czy my możemy rozmawiać teraz o seksie? Byłaś powabna, ponętna. Byłaś jak czerwone wino, które wypiłabym jednym haustem - chwaliła ją Iwona.

d1c1m8q

Jacek Rozenek przerwał wreszcie złą passę i bardzo dobrze wypadł w fokstrocie.

Taki wdzięk amanta zobaczyłam. Dawno się tego nie widzi na parkiecie. Ma pan ujmujący wdzięk. W tańcu to trudno pokazać. Naprawdę bardzo ładnie - stwierdziła Beata Tyszkiewicz.

Dużą pracę wykonała również Aneta Zając, która jako pierwsza zdobyła aż cztery 10.

Do tej pory myślałem, że rumba to nudny taniec. Po tym tańcu zmieniłem zdaniem - powiedział Andrzej Grabowski.

d1c1m8q

Nieco mniej szczęścia miał Piotr Gruszka. Do tej pory wysoki siatkarz nieźle radził sobie na parkiecie.

To było trochę śmieszne. Miało być desperado, a była desperacja. Nie wiedziałem, czy ty jesteś bosem.... Ale to co było dobre, to to, że byłeś cały czas w charakterze - ocenił Malitowski.

Joanna Moro i Rafał Brzozowski, podobnie jak większość gwiazd, zebrali bardzo dobre oceny jury. Ostatecznie z programem pożegnała się... Natalia Siwiec. Było to o tyle zaskakujące, że modelka robiła coraz większe postępy i przez wielu typowana była jako kandydatka do finału.

Zgadzacie się z werdyktem?

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

(fot. ONS.pl)

d1c1m8q

Podziel się opinią

Share

d1c1m8q

d1c1m8q