Trwa ładowanie...

Siwiec idzie na wojnę. Wydała kolejne emocjonalne oświadczenie

Natalia Siwiec opublikowała kolejne oświadczenie ws. filmu Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało". Ma dość krytyki, jaka na nią spadła. "Oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości" - pisze rozgoryczona i zapowiada walkę w sądzie.

Siwiec idzie na wojnę. Wydała kolejne emocjonalne oświadczenieŹródło: ONS.pl
d2c81fs
d2c81fs

Sylwester Latkowski zasugerował w swoim filmie "Nic się nie stało", jakoby m.in. Natalia Siwiec wiedziała o wykorzystywaniu seksualnym nieletnich w sopockich klubach (głównie w Zatoce Sztuki), ale ukrywała tę wiedzę. Tuż po emisji dokumentu modelka wydała obszerne oświadczenie na Instagramie, w którym zaprzeczyła, że ona i jej mąż Mariusz Raduszewski mieli z tą sprawą cokolwiek wspólnego.

ZOBACZ WIDEO: Natalia Siwiec: "Polska jest bardzo daleko w tyle w sprawach seksu"

"Stanowczo zaprzeczamy, abyśmy mieli jakikolwiek związek z tymi wydarzeniami, a także nie zgadzamy się z faktem wykorzystywania naszego wizerunku. Podkreślamy, że z uwagi na naszą rozpoznawalność wykorzystano, bez naszej zgody, nasz wizerunek do promocji dokumentu. Działanie to jest sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i etyką dziennikarską" - napisała (całość przeczytacie TU).

d2c81fs

I choć modelka zablokowała na Instagramie możliwość komentowania jej oświadczenia, wciąż docierały do niej krzywdzące opinie internautów. Po kilku godzinach opublikowała kolejny, znacznie ostrzejszy i mniej wyważony, komunikat, w którym poinformowała o wkroczeniu na drogę sądową z tymi, którzy ją obrażają i niesłusznie oskarżają.

"Nieżyczliwi ludzie, wiedzący o nas więcej niż my sami, oskarżyli nas o wszelkie zło tego świata i o niezliczoną ilość podłości. Nie będziemy dawać się terroryzować nieskończonymi pomysłami na temat naszej Rodziny i naszej przeszłości. Nasi prawnicy będą składać pozwy przeciwko tym (także komentującym), którzy naruszają zasady krytyki i szkalują nas inwektywami i brutalnymi oskarżeniami. Dosyć! - napisała.

d2c81fs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2c81fs