Trwa ładowanie...
d1obr1b

Natalia Siwiec wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża

Agnieszkę Woźniak-Starak dotknęła ogromna tragedia - niedawno w dramatycznych okolicznościach zginął jej mąż Piotr. W stronę gwiazdy powędrowało wiele słów otuchy. Prezenterkę w trudnych chwilach wspierała również Natalia Siwiec.
Podziel się
Natalia Siwiec wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża
Natalia Siwiec wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak po śmierci męża (ONS.pl)
d1obr1b

Piotr Woźniak-Starak wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno w niedzielę 18 sierpnia. Informacja o jego zaginięciu wstrząsnęła opinią publiczną. Cztery dni później otrzymaliśmy wstrząsającą wiadomość o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz: Magda Wójcik z "Big Brothera" wyznaje: "Tęsknię za Wielkim Bratem"

Ogromna tragedia wstrząsnęła wszystkimi, a w szczególności żoną producenta – Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka na ponad miesiąc zniknęła z życia publicznego. Niedawno kobieta przerwała milczenie, publikując post w którym dziękuje za nieocenione wsparcie, jakie napłynęło do niej ze strony znajomych i przyjaciół.

d1obr1b

Woźniak-Starak zwróciła się również bezpośrednio do prowadzących program "Big Brother". Przypomnijmy, że to właśnie ona była gospodarzem pierwszej edycji show TVN-u i szykowała się na nadchodzącą edycję. W tej roli zastąpiła ją Gabi Drzewiecka.

Pod wpisem na profilu instagramowym Agnieszki pojawiło się wiele ciepłych słów. Jednak szczególną uwagę zwraca niespodziewany komentarz Natalii Siwiec. Fotomodelka nie wypowiadała się wcześniej na temat śmierci Piotra, jednak teraz zdecydowała się bezpośrednio przekazać wyrazy współczucia jego wdowie.

"Trzymaj się dzielnie, Aga" – pisze Natalia Siwiec.

Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie m.in. Ani Lewandowskiej, Joanny Przetakiewicz czy Małgosi Rozenek, które też skomentowały jej wpis.

d1obr1b

Podziel się opinią

Share

d1obr1b

d1obr1b