Trwa ładowanie...

Natalia Szroeder w klasycznej odsłonie. Wygląda rewelacyjnie

Natalia Szroeder jest niezwykle utalentowaną i piękną gwiazdą młodego pokolenia. I choć jest w szczęśliwym związku, z pewnością nie może narzekać na brak adoratorów. Zwłaszcza, gdy pokazuje się w eleganckiej, klasycznej odsłonie, która niezwykle jej pasuje.

Share
Natalia Szroeder w klasycznej odsłonie. Wygląda rewelacyjnie
Źródło: ONS.pl, Fot: Pawel Kibitlewski
df4bf3u

Natalia Szroeder potrafi zachwycić. Jest naprawdę utalentowana, ma piękny głos i potrafi odpowiednio z niego korzystać. Przy tym jest niezwykle skromna i nieczęsto bywa na branżowych imprezach, choć media interesują się nią tak czy inaczej. Głównym tego powodem jest jej związek z popularnym raperem, Quebonafide. Na początku budowania tej relacji pojawiła się informacja, że młoda gwiazda odcięła się przez ukochanego od rodziny i przyjaciół. Tego typu plotki mogły zrodzić się dlatego, że raper wygląda jak typowy "bad boy". Jest wytatuowany, ma kolorowe włosy. Ona natomiast jest piękna i delikatna.

Wygląd Szroeder wzbudza prawdziwy zachwyt w jej fanach. Jest piękną kobietą, która łączy w sobie zdecydowanie i pewność z subtelnością i dziewczęcością. Na instagramowym profilu Natalii pojawiły się jej zdjęcia w prawdziwie klasycznej odsłonie. Wokalistka w eleganckiej, czarnej marynarce prezentuje się naprawdę dobrze. Uroku dodał jej czerwony kwiat, z którym zapozowała.

A jak wam podoba się Natalia Szroeder w takim wydaniu?

df4bf3u

Podziel się opinią

Share
df4bf3u
df4bf3u