Trwa ładowanie...
dq22b3c

Naturalna Joanna Krupa chwali się córką. Urocza dziewczynka

Ciąża Joanny Krupy była tematem mocno medialnym, który przez długi czas nie schodził z pierwszych stron gazet. Najgorętszy okres już minął, ale teraz fani chętnie oglądają zdjęcia małej Ashy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Krupa chętnie pokazuje swoją córkę.
Joanna Krupa chętnie pokazuje swoją córkę. (Instagram.com)
dq22b3c

Joanna Krupa jeszcze nie tak dawno temu zadziwiła świat, gdy wyjawiła, że jest w ciąży. Gratulacjom nie było końca, lecz był to także dobry temat dlamediów. Te miały zresztą ułatwione zadanie, gdyż modelka chętnie pokazywała się z brzuszkiem, a każda jej kolejna decyzja związana z ciążą była głośno komentowana. Pod koniec ubiegłego roku na świat przyszła córka Krupy - Asha-Leigh. Fani wciąż chcieliby oglądać jej zdjęcia.

Narodziny dziewczynki przyniosły jej mamie wiele radości, ale także i nowe możliwości zawodowe. Aktualnie Joanna Krupa chętnie reklamuje w swoich mediach społecznościowych produkty dla dzieci.

dq22b3c

Jest to nowość na jej profilach, lecz można jej to wybaczyć. Przy każdej takiej okazji fani mogą zobaczyć Ashę-Leigh. A trzeba przyznać, że macierzyństwo służy Joannie. Modelka wręcz promienieje.

Krupa i jej córka tworzą świetny duet!

dq22b3c

Podziel się opinią

Share

dq22b3c

dq22b3c