Trwa ładowanie...

Naturalna Joanna Krupa chwali się córką. Urocza dziewczynka

Ciąża Joanny Krupy była tematem mocno medialnym, który przez długi czas nie schodził z pierwszych stron gazet. Najgorętszy okres już minął, ale teraz fani chętnie oglądają zdjęcia małej Ashy.

Share
Naturalna Joanna Krupa chwali się córką. Urocza dziewczynka
Źródło: Instagram.com
dilvv32

Joanna Krupa jeszcze nie tak dawno temu zadziwiła świat, gdy wyjawiła, że jest w ciąży. Gratulacjom nie było końca, lecz był to także dobry temat dlamediów. Te miały zresztą ułatwione zadanie, gdyż modelka chętnie pokazywała się z brzuszkiem, a każda jej kolejna decyzja związana z ciążą była głośno komentowana. Pod koniec ubiegłego roku na świat przyszła córka Krupy - Asha-Leigh. Fani wciąż chcieliby oglądać jej zdjęcia.

Narodziny dziewczynki przyniosły jej mamie wiele radości, ale także i nowe możliwości zawodowe. Aktualnie Joanna Krupa chętnie reklamuje w swoich mediach społecznościowych produkty dla dzieci.

dilvv32

Jest to nowość na jej profilach, lecz można jej to wybaczyć. Przy każdej takiej okazji fani mogą zobaczyć Ashę-Leigh. A trzeba przyznać, że macierzyństwo służy Joannie. Modelka wręcz promienieje.

Krupa i jej córka tworzą świetny duet!

dilvv32

Podziel się opinią

Share
dilvv32
dilvv32