Trwa ładowanie...
d30rsl6

Nergal oskarżony, ugody nie będzie. "A mógł po ludzku przeprosić za Jezusa na penisie"

Jakiś czas temu prokuratura skierowała do Sądu Rejonowego Gdańsk Południe akt oskarżenia przeciwko Nergalowi. W sprawie podjęta została próba ugody. Nie ma jednak na nią szans.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nergal ma problemy z prawem
Nergal ma problemy z prawem (East News, Fot: East News)
d30rsl6

Prawie rok temu Adam Darski opublikował na swoim profilu na Facebooku życzenia z okazji Dnia Kobiet. Dołączył do nich wideo, na którym śpiewa dziecięcą piosenkę "Marcowy kwiatek".

W trakcie nagrania Nergal poruszał trzymaną w dłoni figurką czarnego penisa z przymocowanym do niego wizerunkiem ukrzyżowanego Jezusa Chrystusa.

d30rsl6

Nagranie rozeszło się wtedy po sieci jak wirus. Nergal w mgnieniu oka usłyszał zarzuty o obrazę uczuć religijnych.

ZOBACZ TAKŻE: Nergal o nowej płycie, "Klerze" Smarzowskiego i zarzutach swoich przeciwników

Głos w tej sprawie postanowił zabrać poseł PiS Dominik Tarczyński.

d30rsl6

- Pomogę Nergalowi pójść do więzienia, bo jest żałosnym zerem które łamie prawo. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę. Jutro składam zawiadomienie do prokuratury - zapowiedział poseł.

I słowa dotrzymał. Okazuje się, że Nergal może mieć teraz poważne problemy z prawem.

W rozmowie z portalem "niezalezna.pl", poseł Dominik Tarczyński powiedział, że kontaktował się z nim menadżer Nergala z prośbą o zawarcie ugody. Polityk wyraził na nią zgodę. Jedynym warunkiem miały być przeprosiny, których treść od razu uzgodniono.

d30rsl6

- Nergal bez umorzenia! A mógł po ludzku przeprosić za Jezusa na penisie. Menadżer Adama Darskiego dzwonił do mnie z prośba o ugodę. Zgodziłem się pod warunkiem przeprosin. Ustaliliśmy treść jednak duma "gwiazdora" nie pozwoliła mu ich opublikować. Gdzie go doprowadzi ta pycha? Jak bardzo jesteśmy podzieleni? Naukowy raport ukazuje skalę nienawiści w Polsce! - napisał na swoim profilu Twitterze Dominik Tarczyński.

Prokuratura skierowała już do Sądu Rejonowego Gdańsk Południe akt oskarżenia przeciwko Nergalowi.

d30rsl6

Podziel się opinią

Share

d30rsl6

d30rsl6