Trwa ładowanie...

Nergal pokazał swoją rodzinę. Pochwalił się zdjęciem z mamą i tatą

Nergal w środowisku muzycznym uchodzi za prawdziwego "księcia ciemności". Artysta pokazał, że ma też swoje wrażliwe i rodzinne oblicze.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nergal pokazał swoją rodzinę. Pochwalił się zdjęciem z mamą i tatąŹródło: PAP
d23z57g
d23z57g

Adam Darski zaistniał w polskim show-biznesie dzięki medialnemu związkowi z Dodą. Niewiele osób wiedziało jednak, że artysta wraz ze swoim zespołem Behemoth już wcześniej odnosił spore sukcesy za granicą i jest bardzo znany przez fanów metalu na całym świecie.

Duże kontrowersje zaczął wzbudzać sceniczny wizerunek Darskiego. W jego twórczości wiele jest motywów związanych z satanizmem i okultyzmem. Nergal nie bał się używać obrazoburczych słów, a na koncertach palił Biblię, przez co miał z resztą kłopoty z prawem.

Muzyk był też oskarżony o zniewagę godła Polski. Na plakatach promujących trasę koncertową "Rzeczpospolita Niewierna" pojawiła się grafika z białym orłem, który miał doprawione diabelskie rogi. Po procesie Nergal został uniewinniony.

Okazuje się, że artysta bywa też spokojny i rodzinny. Niedawno spotkał się z rodzicami w Sopocie i wybrał się z nimi na spacer po mieście. Rodzinie Darskich towarzyszył też pupil na smyczy. Nergal bardzo ucieszył się ze spotkania, czemu dał wyraz na Instagramie.

d23z57g

"Happy to finally find some family time..." - napisał muzyk.

Widzicie podobieństwo między gwiazdorem a jego rodzicami?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d23z57g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23z57g