Trwa ładowanie...

Nergal złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Będzie afera?

Muzyk znowu prowokuje. Lider zespołu Behemoth zamieścił w sieci kontrowersyjne wideo. Fani grzmią: "To, co zrobiłeś, jest żenujące".

Nergal złożył życzenia z okazji Dnia Kobiet. Będzie afera?Źródło: Materiały prasowe
d1hnkkc
d1hnkkc

W mediach społecznościowych Adam Darski zamieścił filmik, na którym widzimy, jak muzyk trzyma w ręku rekwizyt w kształcie penisa. Do niego natomiast jest przyczepiona postać ukrzyżowanego Jezusa, a w tle leci piosenka zadedykowana paniom. W ten sposób gwiazdor złożył życzenia wszystkim kobietom.

W komentarzach już nie brakuje skrajnych opinii. Pojawiają się głosy, że wideo Nergala jest oburzające.

- Więcej szacunku do drugiego człowieka! To, co zrobiłeś, jest żenujące. Nikt nie ma prawa szydzić z jakichkolwiek uczuć religijnych! Usuń ten film, inaczej będziesz miał duuuuże problemy!
- Bez względu na to czy ktoś jest wierzący czy nie ma prawa obrażać uczucia innych ludzi. Takie zachowanie świadczy o totalnie niedojrzałym stosunku do świata i ludzi, którzy żyją obok. przychylam się do innych wypowiedzi, ciekawe czy takie zachowanie zaprezentował by z Allahem w kraju muzułmańskim.
- Jako kobiecie jakoś mi się to nie podoba. Nie wiem, co do Dnia Kobiet ma ten symbol religijny?
- Nergal takiej tandety i głupoty to się po Tobie spodziewałem. Pomijając uczucia religijne za taka przyśpiewkę z okazji dzisiejszego dnia, to powinieneś od każdej kobiety z plaskacza dostać.

To nie pierwszy raz, kiedy Nergal obraża uczucia Polaków. Muzyk wielokrotnie miał problemy z prawem, ponieważ używał symboli religijnych w niewłaściwym celu. Kilka lat temu na jednym ze swoich koncertów, Adam Darski podarł Biblię, a kartakmi rzucił w publiczność. Sprawa została skierowana do sądu, który uznał, że muzyk nie obraził niczyich uczuć religijnych.

W 2010 r. gwiazdor wykorzystał do celów artystycznych herbowego orła Rzeczpospolitej. Ptak pozbawiony korony, ale opatrzony deathmetalowymi symbolami, trafił na koszulki promujące trasę koncertową "Rzeczpospolita Niewierna" oraz na plakaty rozwieszone w całej Polsce.

Najnowsze wideo również jest kontrowersyjne i wielu fanów muzyka poczuło się urażonych. Czy tym razem sprawa również skończy się w sądzie?

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

ZOBACZ TAKŻE: Fan zapytał o piosenkę na Dzień Kobiet. Rogucki przesadził?

d1hnkkc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hnkkc