Trwa ładowanie...
d1n7zo6

Niania księcia Louisa niczym James Bond. Do jej obowiązków należy nie tylko opieka nad dziećmi księżnej Kate i księcia Williama

Od lat za opiekę i wychowanie księcia George'a i księżniczki Charlotty odpowiada niania Maria Borrallo. Wspiera ona również księżną Kate od momentu narodzin księcia Louisa. Prócz typowych obowiązków potrafi m.in. rozpoznać w tłumie porywacza. Nic dziwnego, że zarabia krocie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maria Borrallo, prawa ręka księżnej Kate
Maria Borrallo, prawa ręka księżnej Kate (Getty Images)
d1n7zo6

Nie gra pierwszych skrzypiec, nie rzuca się w oczy, ale zawsze jest w pobliżu. Maria Borallo opiekuje się trójką dzieci księżnej Kate i księcia Williama. Pochodzi z północnej Hiszpanii gdzie ukończyła prestiżowy Norland College w Bath, który od ponad 125 lat uczy przyszłe nianie szycia, gotowania, zmiany pieluch oraz samoobrony i udzielania pierwszej pomocy.

WINDSOR, UNITED KINGDOM - MAY 19: A crying flower girl is comforted inside the entrance to the chapel before the wedding of Prince Harry to Meghan Markle in St George's Chapel at Windsor Castle on May 19, 2018 in Windsor, England. (Photo by Owen Humphreys - WPA Pool/Getty Images) Getty Images
WINDSOR, UNITED KINGDOM - MAY 19: A crying flower girl is comforted inside the entrance to the chapel before the wedding of Prince Harry to Meghan Markle in St George's Chapel at Windsor Castle on May 19, 2018 in Windsor, England. (Photo by Owen Humphreys - WPA Pool/Getty Images)

Borallo przestrzega podstawowej zasady - nigdy nie stosuje wobec dzieci kar cielesnych. Wyniosłą ją ze szkoły, która na każdym kroku podkreśla, że "dziecko nigdy nie jest niegrzeczne". Nic dziwnego, że przez lata stała się najbardziej rozchwytywaną opiekunką w Wielkiej Brytanii, a sama rodzina królewska zabiegała o możliwość jej zatrudnienia.

d1n7zo6

Niania na co dzien mieszka w pałacu Kensington. Jednak pani Borello nie jest zwykłą opiekunką.Jest kobietą instytucją. Kiedy dzieci opuszczają mury pałacu, ona bacznie przypatruje się tłumom i wypatruje potencjalnych porywaczy. Dba również oto, by do mediów społecznościowych nie wyciekały żadne informacje i nieoficjalne zdjęcia młodych książąt. Media donoszą, że za swoją pracę otrzymuje rocznie około 40 tys. funtów. Choć dla wielu osób kwota jest zawrotna, zakres obowiązków i odpowiedzialność są niepoliczalne.

d1n7zo6

Podziel się opinią

Share

d1n7zo6

d1n7zo6