Trwa ładowanie...
pink
Oskar Netkowski
04-01-2020 15:29

Pink przekazała pół miliona dolarów na pożary w Australii

P!nk przeraziła się pożarami, które opanowały Australię. Ogień strawił już miliony zwierząt i ciągle rozprzestrzenia się, pochłaniając kolejne hektary australijskiego buszu. Piosenkarka wykazała się olbrzymim gestem.

Pink przekazała pół miliona dolarów na pożary w AustraliiŹródło: East News, fot: East News
d23t4hx
d23t4hx

Pożary w południowo-wschodniej Australii trwają od października minionego roku i zabiły już co najmniej 18 osób. Cierpią także zwierzęta, których ofiary szacuje się na miliony istot. Zdjęcia z zatrważającymi obrazkami płonącego kontynentu nie pozostały obojętne dla P!nk. O jej dobrej woli pisze cały świat.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

- Jestem całkowicie zdruzgotana, obserwując to, co dzieje się teraz w Australii. Przekazałam darowiznę w wysokości 500 000$ dla lokalnych straży pożarnych, które tak ciężko walczą tam z pożarami - czytamy w instagramowym wpisie P!nk.

Fani, a zwłaszcza ci, którzy mieszkają w Australii, nie kryli słów wdzięczności i uznania:

d23t4hx

- Jesteś niesamowitą kobietą. Całe życie mieszkam w Sydney. Jestem zdruzgotany widząc, jak płonie mój kraj. Ewakuacja przyjaciół z zagrożonych terenów i śmierć naszej wyjątkowej przyrody to widok, który łamie mi serce. Dziękuję - czytamy w jednym z komentarzy.

Na stacjach benzynowych w Australii kończy się już paliwo, a duża część kraju pokryta jest najgęstszym smogiem w historii pomiarów. Ponadto, naukowcy twierdzą, że niektóre gatunki zwierząt mogły wyginąć bezpowrotnie.

Każdy z nas może pomóc. Na Facebooku powstała internetowa zbiórka: LINK

d23t4hx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d23t4hx