Trwa ładowanie...

Nie tylko sportowcy. Polska aktorka wśród najbogatszych osób przed 40.

"Wprost", jak co roku, przygotował ranking najbogatszych Polaków przed czterdziestką. Obok Roberta Lewandowskiego i Ewy Chodakowskiej wysoką lokatę zajęła Joanna Jakubas, śpiewaczka operowa i epizodyczna aktorka. Sprawdźcie, jakiego majątku się dorobiła.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie tylko sportowcy. Polska aktorka wśród najbogatszych osób przed 40.Źródło: ONS.pl
d2954cg

Joanna Jakubas ma 33 lata i jest córką Zbigniewa Jakubasa, milionera, który działa m.in. w branży kolejowej i finansowej. Na co dzień artystka jest popularną śpiewaczką operową, która często występuje na najważniejszych światowych scenach.

Jej pasją, prócz muzyki, jest aktorstwo. Na swoim koncie ma występy w kilku filmach. Zagrała m.in. w "Los numeros", "Randce w ciemno" oraz "Kamieniach na szaniec".

Jakubas ma 5,76 proc. udziałów w Mennicy Polskiej, którą zarządza jej ojciec. "Wprost" sklasyfikował ją na 38. miejscu z majątkiem szacowanym na 52 mln zł.

d2954cg

Warto dodać, że w zestawieniu pojawiło się wiele osób znanych z pierwszych stron gazet. Robert Lewandowski ze swoimi 271 mln zł. znalazł się na 12. miejscu. Na miejscu 15. pojawił się Marcin Gortat, którego majątek jest wyceniany na 251 mln zł. Nie zabrakło również Ewy Chodakowskiej. Najpopularniejsza polska trenerka do tej pory zarobiła 49 mln zł, dzięki czemu zajęła 40. miejsce.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2954cg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2954cg