Trwa ładowanie...
d35p0ld

Nie żyje mężczyzna znany jako "Jack Sparrow". Miał wypadek w parku

Zmarł Joshua Hensley, szerzej znany jako "Jack Sparrow". Mężczyzna wyglądający jak główny bohater "Piratów z Karaibów" miał wypadek podczas uprawiania paddleboardingu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jack Sparrow to główna postać "Piratów z Karaibów"
Jack Sparrow to główna postać "Piratów z Karaibów" (flickr.com)
d35p0ld

Joshua Hensley, czyli sobowtór "Jacka Sparrowa", wybrał się w sobotę 14 września do Hunter Springs Park przy Crystal River na Florydzie, by uprawiać paddleboarding i podziwiać zachód słońca. Robił to setki razy, ale ten był jego ostatnim.

Świadkowie zawiadomili lokalną policję dopiero na drugi dzień. Auto "Jacka Sparrowa" stało na parkingu całą noc, a deska dryfowała po wodach parku bez właściciela. Obecnie są ustalane przyczyny wypadku.

ZOBACZ TEŻ: Depp przygotowuje się do nowej roli? "Bohater ma prowadzić niehigieniczny tryb życia"

d35p0ld

"Składamy najgłębsze kondolencje rodzinie i znajomym Joshuy w tym trudnym czasie. Kapitan "Jack Sparrow" był ukochaną postacią w społeczności i będziemy tęsknili" - oświadczył rzecznik hrabstwa Cirtus.

Sobowtór "Jacka Sparrowa" był właścicielem firmy Big Foot Paddle Boards, która projektowała deski i kaski do uprawiania paddleboardingu.

"Zawsze świetnie się bawiliśmy razem na drzewach, w źródłach lub w jaskiniach. Cokolwiek badaliśmy, zawsze zachęcałeś mnie do tego, nawet gdy się bałam. Będę za tobą bardzo tęsknić. Za każdym razem, gdy będę na drzewach lub w wodzie, pomyślę o tobie" - napisała na Facebooku jego szwagierka Erika.

d35p0ld

Joshua Hensley został znaleziony w poniedziałek 16 września. Jego pogrzeb ma odbyć się w niedzielę 22 września. Miał 43 lata.

d35p0ld

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d35p0ld

d35p0ld
d35p0ld