Trwa ładowanie...
d49kzj9

Pub Daniela M. na sprzedaż. "Jack Sparrow" zamknięty

Knajpa Daniela M. była jednym z najbardziej kultowych miejsc w Białymstoku. Teraz lokal czeka na nowego właściciela.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Daniel M. sprzedaje swoją restaurację w Białymstoku
Daniel M. sprzedaje swoją restaurację w Białymstoku (East News, Fot: East News)
d49kzj9

Jak podaje lokalna prasa w Białymstoku, jedna z najbardziej obleganych knajp "Jack Sparrow" została zamknięta i wystawiona na sprzedaż. Jej współwłaścicielem był syn króla disco polo Zenka Martyniuka.

Restauracja w centrum Białegostoku została otwarta we wrześniu 2017 r.

   East News
(East News, Fot: East News)

Teraz od kilku dni pub jest zamknięty, a na drzwiach wisi kartka: "W dniu dzisiejszym lokal nieczynny. Przepraszamy".

d49kzj9

O tym, że pub "Jack Sparrow" (o powierzchni ponad 200 m kw.) został wystawiony na sprzedaż, poinformowała na swoim profilu na Facebooku Danuta Martyniuk.

- Sprzedam dobrze prosperujący pub w centrum miasta Białystok wraz z pełnym wyposażeniem - czytamy w ogłoszeniu.

Portal naszemiasto.pl z regionu Białystok, dowiedział się, że lokal może mieć wartość ponad miliona zł. W knajpie pracowało około 20 osób.

d49kzj9

- Restauracją "Jack Sparrow" tak naprawdę zarządzała Danuta Martyniuk. Daniel M., współwłaściciel lokalu najczęściej był tu nieobecny - przyznał w rozmowie z portalem Mateusz, były współwłaściciel "Jacka Sparrowa".

Inny pracownik zdradził w rozmowie z portalem naszemiasto.pl z regionu Białystok, że syn króla disco polo, będąc współwłaścicielem, miał dostęp do firmowej karty finansowej i miał nią wszędzie płacić. Prawdopodobnie w związku z brakiem pieniędzy na funkcjonowanie lokalu trzeba było miejscówkę zamknąć.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d49kzj9

Podziel się opinią

Share
d49kzj9
d49kzj9