Trwa ładowanie...
d3wj49r

Nie żyje Tadeusz Kraśko, ojciec Piotra Kraśki

Dziennikarz Tadeusz Kraśko zmarł 23 lutego o 3:30 nad ranem. O jego zgonie poinformowała rodzina za pośrednictwem Facebooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł ojciec Piotra Kraśki
Zmarł ojciec Piotra Kraśki (East News, Fot: eastnews)
d3wj49r

Tadeusz Kraśko był dziennikarzem telewizyjnym, reżyserem, publicystą oraz dyplomatą. Owocem jego małżeństwa z producentką filmową Barbarą Pietkiewicz jest słynny dziennikarz Piotr Kraśko. Drugą żoną Kraśki była Nina Terentiew - z nią też się rozstał.

23 lutego na facebookowym profilu Tadeusza Kraśki pojawił się niepokojący wpis, sugerujący, że dziennikarz nie żyje.

"Moje serce poznało straszny oddech śmierci. Dziś przypomnienie czasu, w którym pojawiłem się na tym świecie, prowadzony przez gwiazdę Antares z Konstalacji Skorpiona. Jutro poznam swój dzień decydujący o życiu lub kresie. Jeśli napiszę następny komentarz, będzie to znaczyło, że ciągle jestem z Wami Przyjaciele. Jeśli będzie nim milczenie... wtedy żegnajcie.

d3wj49r

Hej! Skorpiona już nie ma.Od dziś. Od od godziny trzeciej trzydzieści rano".

Pod enigmatycznym postem na portalu społecznościowym pojawiło się wiele pytań o stan zdrowia Tadeusza Kraśki. Wówczas krewna, Marta Sochacka-Pietal, przekazała smutną informację o zgonie dziennikarza

"Przykra to wiadomość, ale Tadeusz zmarł dziś o 3.30 nad ranem..." - napisała.

d3wj49r

W przejmujący sposób odejście dziennikarza skomentowała żona, Ewa Sochacka-Kraśko.

"Już nic. Już cisza..." - napisała w komentarzu na Facebooku.

Przypomnijmy, że Piotr Kraśko od lat nie miał kontaktu z ojcem. Gwiazdor miał żal do Tadeusza Kraśki, że odszedł od jego matki i nie interesował się synem.

- Brakowało mi ojca. Mamie czy babci nie opowie się o rzeczach, o jakich rozmawia się z ojcem. Ja takiej rozmowy nigdy nie odbyłem - wyznał Piotr Kraśko w jednym z wywiadów

d3wj49r

Dzięki żonie, Karolinie Ferenstein-Kraśko, gospodarz "Dzień Dobry TVN" pogodził się z przyrodnią siostrą, młodszą o 14 lat Ewą.

d3wj49r

Podziel się opinią

Share
d3wj49r
d3wj49r