Trwa ładowanie...
d3pbffv

Niepokojące chwile już za nim. Piotr Fronczewski ma się dobrze

Groźne chwile przeżył niedawno Piotr Fronczewski. Problemy z sercem dały o sobie znać, a aktor wylądował w szpitalu. Lekarze radzą, by zwolnił tempo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Fronczewski wyszedł ze szpitala. Lekarze radzą, by zwolnił tempo.
Piotr Fronczewski wyszedł ze szpitala. Lekarze radzą, by zwolnił tempo. (PAP, Fot: Marcin Obara)
d3pbffv

Piotr Fronczewski, pomimo swojego wieku, przez lata pracy narzucił sobie niebywałe tempo. Młodsi aktorzy, którzy mieli okazję go poznać, są pełni podziwu dla jego wigoru i energii. Jednak okazuje się, że aktor musi jednak nieco zwolnić.

Tuż przed rozpoczęciem spektaklu "Słoneczni chłopcy" w Teatrze 6. piętro, aktor zasłabł. Nie był w stanie wyjść na scenę. Do szpitala przewieziony został karetką.

- Pan Piotr miał stan przedzawałowy. Od paru lat miewa problemy z sercem, a ostatnio sporo pracował. Dało mu się to we znaki – zdradziła w rozmowie z "Rewią" jedna z aktorek. – Niebezpieczeństwo minęło, ale musi się oszczędzać i dużo odpoczywać – dodała.

d3pbffv

Szybka interwencja lekarska na szczęście pomogła i Piotr Fronczewski po kilku dniach wrócił do domu. Lekarze radzili, by zwolnił tempo, bo w jego wieku może być ono naprawdę groźne.

Sytuacja sprawiła, że o Fronczewskiego martwi się zarówno rodzina, jak i koledzy z planu. Wszyscy chcieliby, żeby aktor dostosował się do zaleceń lekarskich.

d3pbffv

Podziel się opinią

Share

d3pbffv

d3pbffv