Trwa ładowanie...

Niepublikowane zdjęcia księżnej Meghan. Intensywnie pracowała w ciąży

Księżna Sussex i jej mąż książę Harry powitali w maju swoje pierwsze dziecko, Archiego Harrisona Mountbatttena-Windsora. Meghan Markle nie pozwoliła jednak, aby ciąża powstrzymała ją przed realizacją ważnych projektów, o czym świadczy najnowszy wpis.

Niepublikowane zdjęcia księżnej Meghan. Intensywnie pracowała w ciążyŹródło: Getty Images
d9sbkb3

W środę na Instagramie Sussex Royal opublikowano serię zdjęć Meghan, która spotkała się z pracownikami Smart Works, organizacji non-profit, z którą współpracowała jeszcze przed narodzinami Archiego. Na kilku zdjęciach widać ją w ubraniu macierzyńskim i lekko dotykającą brzucha, a na jednym zdjęciu, na którym jest uchwycona z boku, widać, że to już zaawansowany etap ciąży.

- Po cichych wizytach w Smartworks w ciągu ostatniego roku, księżna jest poruszona pracą wykonywaną przez tę organizację non-profit, która pomaga kobietom w zatrudnieniu, wyposażając ich zarówno w umiejętności, jak i ubrania, których potrzebują, aby czuć się gotowymi do pracy. Podczas swoich wizyt zauważyła, że chociaż darowizny były obfite, były to w szczególności kombinacje niedopasowanych przedmiotów i kolorów, które nie zawsze były odpowiednimi stylistycznymi wyborami lub rozmiarami, które niekoniecznie "pasowały" do wykonywanej pracy.

ZOBACZ: Meghan w ogniu krytyki. Tym razem chodzi o nowe wydanie "Vogue"

Od jesieni księżna Meghan będzie intensywnie pracowała nad tym, aby to wszystko zmienić.

d9sbkb3

- W związku z tym, jesienią tego roku, Księżna będzie wspierać kolektyw, który pomoże wyposażyć kobiety w Smart Works w kluczowe dla nich ubrania robocze, które są im potrzebne, gdy wchodzą do pracy. Inicjatywa ta jest wspierana przez cztery hojne marki, które podzielają wizję wzmocnienia pozycji kobiet w Smart Works, aby odważnie podejmować działania, które często są zniechęcającym środowiskiem dla tych, którzy nie pracują na rynku pracy.

Marki, które zgodziły się na współpracę postanowiły zjednoczyć siły i będą starały się stworzyć spójny wizerunek dla kobiety, która tego potrzebuje. Zobaczcie zdjęcia!

d9sbkb3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d9sbkb3