Trwa ładowanie...

Nowi świadkowie pogrążyli Cezarego P.

Sprawa "dilera gwiazd" nabiera rozpędu. Podczas ostatniej rozprawy w sądzie pojawili się nowi świadkowie, których zeznania pogrążyły Cezarego P. Prokuratura podważyła również ostatnie zeznania Anny Głogowskiej.

Share
Nowi świadkowie pogrążyli Cezarego P.
Źródło: ONS.pl
d24dnap

Wśród kilku osób, które pojawiły się 13 lutego w sądzie, była m.in. stewardessa. Kobieta przyznała się do kupowania kokainy od P. Co ciekawe policyjni eksperci stwierdzili, że nie była to kokaina, lecz środek do usypiania koni.

Zeznawał również znany fryzjer gwiazd, który nie ukrywał, że był stałym klientem dilera. Dodatkowo potwierdził, że podczas transakcji obecna była żona Cezarego P. Przypomnijmy, że kobieta jest oskarżona o współudział w przestępstwie.

Nie obyło się również bez pytań odnośnie zeznań Anny Głogowskiej. Tancerka niedawno przyznała, że "diler gwiazd" dostarczał jej wyłącznie catering oraz sprzedawał drogi alkohol po promocyjnych cenach. Żaden ze świadków nie potwierdził tej wersji. Warto dodać, że z zapisków w notesie P. wynika, że gwiazda kupiła u niego minimum 17 gramów kokainy. Partnerka Piotra Gąsowskiego nie przyznaje się do zarzutów.

d24dnap

Podziel się opinią

Share
d24dnap
d24dnap