Trwa ładowanie...
d40y1wx

O mały włos Rusin nie wyszłaby za Lisa. Interweniowała Danuta Rinn

Kinga Rusin była zaręczona z Tomaszem Lisem, gdy o jej względy zaczął zabiegać pewien Amerykanin. Zainterweniowała Danuta Rinn, matka chrzestna dziennikarki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Kinga Rusin
Kinga Rusin (East News, Fot: TRICOLORS)
d40y1wx

Danuta Rinn zmarła 19 grudnia 2006 roku. Za życia była bliska Kindze Rusin. Sama nie miała dzieci, więc mogła poświęcić jej swój czas. Chrześniaczka słuchała jej rad uważnie.

Jak donosi "Życie na gorąco", gdy Rusin była zaręczona z Tomaszem Lisem, zainteresował się nią pewien Amerykanin. Dziennikarka zaczęła mieć wątpliwości co do planowanego ślubu. Udała się po poradę do Rinn, a ta powiedziała jej, że skoro przyjęła oświadczyny, to nie ma się nad czym zastanawiać. Dziewczyna z dobrego domu jej zdaniem nie mogłaby zachować się inaczej.

d40y1wx

Rusin posłuchała jej rady i została żoną Tomasza Lisa. Ma z nim dwie dorosłe już córki – Polę i Igę. Ale małżeństwo rozpadło się w 2006 roku w atmosferze skandalu. Dziennikarz związał się z najlepszą przyjaciółką swojej żony.

Danuta Rinn już chorowała, gdy Rusin rozwiodła się z mężem, ale wiedziała, że w życiu chrześniaczki nie dzieje się najlepiej. Ta z kolei nie chciała obciążać chrzestnej swoimi problemami.

Rusin ciepło wspomina Danutę Rinn. Mówi, że była serdeczną i zawsze uśmiechniętą osobą.

Zobacz także: Konflikt Rusin i Rozenek trwa od lat. Zazdroszczą sobie pracy

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d40y1wx

Podziel się opinią

Share
d40y1wx
d40y1wx