Trwa ładowanie...
dws8o50

Odchudzona Magda Gessler na okładce "Vivy!". Co za zmiana!

Kilkanaście kilogramów robi różnicę. Magda Gessler zmieniła styl życia, a efekty widać gołym okiem. Spójrzcie tylko na okładkę nowej "Vivy!".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
13 kg robi różnicę. Spójrzcie tylko na okładkę nowej "Vivy!"
13 kg robi różnicę. Spójrzcie tylko na okładkę nowej "Vivy!" (ONS.pl)
dws8o50

W najnowszym numerze dwutygodnika "Viva!" znajdziecie rozmowę z Magdą Gessler i jej dziećmi, Larą i Tadeuszem, którzy podzielili się z redakcją rodzinnymi sekretami.

Wywiad zapowiada okładka. I to nie byle jaka, bo utrzymana w świątecznej konwencji. Ale nie to jest tu najważniejsze. Najważniejsza jest odchudzona Magda Gessler. I to znacznie.

Odchudzona? Skąd my to znamy. Mistrzowie Photoshopa już nieraz pędzili z pomocą polskim celebrytom, odejmując im tu i ówdzie. Albo dodając - zależnie od okoliczności.

dws8o50

ZOBACZ WIDEO: Magda Gessler zdradza patent na dietę: "Nie żreć!"

Ale nie tym razem. Bo choć zdjęcie pewnie bez ingerencji grafika się nie obyło, to pogromczyni dennych restauracji naprawdę sporo schudła.

Tak Gessler mówiła na początku listopada:

dws8o50

- Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kg. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera! - zdradziła w rozmowie z "Party".

Co ciekawe, do porzucenia złych nawyków namówił ją syn Tadeusz. Na planie programu "Starsza pani musi fiknąć" zdecydował zmienić nawyki żywieniowe swojej mamy. Przekonał restauratorkę, a znając ognisty temperament i charakter Gessler, łatwo nie było, aby spróbowała odżywiać się tak jak on sam. I proszę, podziałało.

dws8o50

Podziel się opinią

Share
dws8o50
dws8o50