Trwa ładowanie...

Odmieniona Joanna Liszowska. Wzięła udział w nietypowej sesji

Joanna Liszowska wzięła udział w dość niecodziennej sesji zdjęciowej. Aktorka na jakiś czas zniknęła z show-biznesu, ale niebawem wraca do teatru.

Share
Joanna Liszowska podczas próby do spektaklu "Siedem sekund wieczności"
Joanna Liszowska podczas próby do spektaklu "Siedem sekund wieczności"Źródło: AKPA
d21osq3

Joanna Liszowska to jedna z najbardziej zmysłowych kobiet polskiego show-biznesu. Rozwiana burza blond loków, kobieca figura, nieprzeciętna uroda i zmysłowy głos sprawiły, że okrzyknięta została seksbombą. Choć przez lata była jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce, ostatnio wycofała się z show-biznesu.

Gdy nieco ponad 6 lat temu straciła prawo jazdy, zrezygnowała z życia towarzyskiego i przylatywała ze Szwecji do Polski tylko na plan zdjęciowy serialu "Przyjaciółki". Jakby tego było mało, w 2018 r. media obiegły plotki, jakoby Liszowska borykała się też z poważnymi problemami w życiu prywatnym. Jak podało wówczas "Życie na gorąco", aktorka przeżywała kryzys i zamierzała rozstać się ze swoim mężem, Olą Sernekem. Gdy spekulacji na ten temat zaczęło przybywać, aktorka potwierdziła te doniesienia. I znów zniknęła.

Od tej pory aktorka stała się dla mediów jeszcze bardziej niedostępna. Nie udzielała wywiadów, nie pojawiała się na czerwonym dywanie i na próżno było szukać jakichkolwiek informacji na jej temat.

Joanna Liszowska pokazuje prawdziwą twarz na kwarantannie

Teraz Liszowska przygotowuje się do premiery spektaklu "Siedem sekund wieczności", który opowiada o losach aktorki Hedy Lamarr. Stała się ona jedną z najbardziej kontrowersyjnych kobiet w historii kina. A to dlatego, że w filmie "Ekstaza" z 1933 r. zagrała kilka nagich scen.

d21osq3

Z okazji zbliżającej się premiery Liszowskiej zrobiono sesję zdjęciową. Jest na niej zupełnie odmieniona, gdyż pozuje w jednym ze swoich scenicznych kostiumów – przebraniu klauna.

Źródło: AKPA
Joanna Liszowska na próbie spektaklu "Siedem sekund wieczności"

Mimo obszernego kostiumu i zabawnego kapelusza na głowie Liszowska wygląda naprawdę świetnie. Niebawem będzie można ją zobaczyć na deskach Teatru Polonia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d21osq3

Podziel się opinią

Share
d21osq3
d21osq3