Trwa ładowanie...

Ojciec Amber Heard groził śmiercią Johnny’emu Deppowi. Kolejna afera w sprawie rozwodowej

Konflikt na linii Amber Heard - Johnny Depp coraz bardziej przybiera na sile. Ojciec aktorki miał grozić jej mężowi postrzeleniem z broni palnej.

Ojciec Amber Heard groził śmiercią Johnny’emu Deppowi. Kolejna afera w sprawie rozwodowejŹródło: ONS.pl
d2qbk5v

Sprawa rozwodowa Amber Heard i Johnny’ego Deppa zyskuje coraz więcej rozgłosu i zainteresowania. W 2016 r. aktorka oskarżyła swojego męża o stosowanie wobec niej przemocy psychicznej i fizycznej. Depp od samego początku zaprzeczał stawianym mu zarzutom, dlatego zaczął zbierać świadków i dowody. Na początku tego roku gwiazdor oskarżył małżonkę o zniesławienie, wniósł przeciwko niej pozew i zażądał 50 mln dol. zadośćuczynienia.

Tym razem wyszła na jaw kolejne afera w związku z głośnym rozwodem. David Killackey, który w przeszłości zajmował się naprawą samochodów celebryckiej pary, podzielił się zaskakującą informacją. Mężczyzna twierdzi, że po rozstaniu aktorów, Heard stała się dla niego bardzo niemiła. Z kolei jej ojciec miał grozić śmiercią swojemu zięciowi, w trakcie rozmowy telefonicznej z mechanikiem.

ZOBACZ TAKŻE: Amber Heard pozwała twórców filmu "London Fields"

Killackey miał także oznajmić Amber Heard, że będzie musiała sama zapłacić za naprawę samochodu, a nie za pośrednictwem menedżmentu Johnny’ego Deppa.

d2qbk5v

"Z odpowiedzi, jaką otrzymałem od Amber Heard, wynika, że była bardzo wrogo do mnie nastawiona. Robiłem wszystko, by przekonać ją, że nie chcę być zamieszany w jej konflikt małżeński. Nie przyjęła tej informacji zbyt dobrze. Najpierw zaczęła mnie obrażać, rzucać groźby w moją stronę, po czym tłumaczyła swoją nieszczęsną sytuację finansową. Twierdziła bowiem, że Johnny Depp zobowiązał się prawnie do opłacania jej rachunków. W pewnym momencie powiedziała do mnie "s**nu, chcesz mnie zrujnować!'" - deklaruje Killackey.

David Killackey dodał również, że odbył konwersację z ojcem aktorki, Davidem Heardem.

"W trakcie naprawy samochodu Amber Heard, otrzymałem wiele wiadomości i połączeń telefonicznych od jej ojca, Pana Davida Hearda. Po separacji Amber Heard i Johnny’ego Deppa Pan Heard miał wiele gorzkich słów dotyczących swojego zięcia" - zeznaje.

Z doniesień mechanika samochodowego wynika, że David Heard znajdował się pod wpływem alkoholu. Ojciec aktorki twierdził, że Depp chce zniszczyć życie i karierę jego córki. Dodał również, że posiada broń palną i zamierza jej użyć wobec swojego zięcia. Następnie miał grozić również samemu Killackeyowi, gdy ten zasugerował mu, że jest pijany.

Czekamy zatem na dalszy rozwój sytuacji.

d2qbk5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qbk5v