Trwa ładowanie...

Ojciec Lindsay Lohan komentuje jej relację z arabskim księciem: "Jest platoniczna i pełna szacunku"

Michael Lohan, ojciec Lindsay Lohan, zabrał głos w sprawie jej znajomości z Mohammadem bin Salmanem. Według niego jego córka nie ma żadnej sekretnego romansu z arabskim księciem.

Ojciec Lindsay Lohan komentuje jej relację z arabskim księciem: "Jest platoniczna i pełna szacunku"Źródło: Getty Images
dctpnwm
dctpnwm

Kilka miesięcy temu dziennikarze "Page Six" sugerowali, że Lindsay Lohan może być w związku z księciem Arabii Saudyjskiej. Dotarli do znajomych gwiazdy, którzy potwierdzili, że aktorka i książę znają się i nieco się do siebie zbliżyli. Znajomi aktorki twierdzili, że widzieli wiadomości, jakie Lohan i Mohammad sobie wysyłali. Arabski książę miał wręczyć swojej "ukochanej" w prezencie również kartę kredytową. Jednak zdaniem ojca aktorki, Michaela Lohana, jej relacja z Mohammadem bin Salmanem jest wyłącznie platoniczna.

- To tylko przyjaźń. Lindsay ma wielu wpływowych przyjaciół na Bliskim Wschodzie, ponieważ jest tam wielką gwiazdą. Lindsay poznała księcia Arabii Saudyjskiej dzięki pracy, którą wykonała w tamtym regionie świata. Ona pomaga ludziom, szczególnie uchodźcom - zdradza dumny tata.

- Nikt nie piszę o ciężkiej pracy, jaką Lindsay wykonuje w Syrii. Chcą tylko słyszeć same złe rzeczy na jej temat. Z arabskim księciem ma wyłącznie platoniczną i pełną wzajemnego szacunku relację, nic więcej - dodaje.

W 2018 r. Lohan twierdziła, że chce nakręcić film o saudyjskich kobietach i tamtejszej kulturze, którą się zafascynowała. Szczególnie zaintrygowała ją Saudyjki uprawiające szermierkę. Produkcja miała nawet roboczy tytuł "Frame".

ZOBACZ TAKŻE: Polak zagrał w filmie z Lindsay Lohan. Zdradził, czy zdarzały jej się wpadki na planie

dctpnwm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dctpnwm