Trwa ładowanie...

Ojciec Mai Ostaszewskiej jest chory. Jacek Ostaszewski to znany muzyk

Maja Ostaszewska ma za sobą trudne tygodnie. Ciężko pracowała na planie filmowym, ale to nie jest problemem - gwiazda sama przyznaje, że aktorstwo jest jej pasją. Chodzi o chorobę ojca.

Share
Ojciec Mai Ostaszewskiej jest chory. Jacek Ostaszewski to znany muzykŹródło: ONS.pl
df3ux2w

Za Mają Ostaszewską trudny czas. Jak donosi magazyn "Świat & Ludzie", jej ojciec jest chory. Jacek Ostaszewski, krakowski muzyk, ma 75 lat. Ze względu na stan zdrowia nie pojawił się na festiwalu filmowym w Gdyni. Miał pojechać na tę imprezę kulturalną w jednym celu - chodziło o promowanie produkcji "Ikar. Legenda Mietka Kosza". Kosz był popularnym muzykiem jazzowym, zmarł w latach 70. Współpracował również z Ostaszewskim (byli rówieśnikami), który pomagał przy tworzeniu scenariusza do filmu.

Jacek Ostaszewski od lat związany jest z branżą filmową. Stworzył muzykę do kilkudziesięciu filmów, ale i spektakli telewizyjnych. Razem z żoną doczekał się aż czwórki dzieci. Ma trzy córki - Tatianę, Matyldę i Maję oraz syna. Sądząc po zdjęciu, tworzą naprawdę zgraną rodzinę.

Maja Ostaszewska jest aktorką, która nie pozwala sobie dla długie przerwy między kolejnymi filmami. Gdy kończy pracę na planie, często już przygotowuje się do kolejnej roli. Jest uznaną gwiazdą, którą ceni się za talent i warsztat. Ona sama nie pozwala sobie na jakiekolwiek zawodowe potknięcia. Ostatnio grała w "Magnezji", wcześniej w "Nieznajomych". Ale aktorstwo to nie wszystko. Ostaszewska działa też w sieci (ma profil na Instagramie), udziela wywiadów, w których opowiada o ważnych dla siebie wartościach.

df3ux2w

Ostaszewska jest za uświadamianiem społeczeństwa na temat kryzysu klimatycznego, ma też jasne zdanie na temat polskiej polityki. Swoją popularność stara się wykorzystywać w dobrym celu.

df3ux2w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
df3ux2w