Trwa ładowanie...
doc7194

Ojciec zmarłej Saoirse Kennedy Hill złożył jej hołd. Wzruszający gest

Saoirse Kennedy Hill zmarła 1 sierpnia najprawdopodobniej z powodu przedawkowania narkotyków. Miała 22 lata. Jej ojciec postanowił złożyć jej nietypowy hołd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Saoirse Kennedy Hill nie żyje
Saoirse Kennedy Hill nie żyje (Facebook.com)
doc7194

Paul Hill, który ma lęk wysokości i nie potrafi pływać, wykonał skok do wody w Hyannis Port. Wszystko po to, by uczcić swoją zmarłą córkę.

Skok nagrał wujek Saoirse – Robert F. Kennedy Jr. i opublikował na Instagramie. Napisał:

- Tata Saoirse, Paul Hill, boi się zarówno wysokości, jak i wody. Dorastając w katolickim getto w Belfaście i spędziwszy większość swojego dorosłego życia w brytyjskich więzieniach, nigdy nie nauczył się pływać. Niemniej postanowił skoczyć do wody, by uczcić pamięć o swojej córce. Poprosił nas, byśmy go uratowali gdy już znajdzie się w wodzie.

Paul Hill został niesłusznie skazany – wraz z trzema innymi mężczyznami – za zamach bombowy, w wyniku którego zginęło kilka osób. Spędził 15 lat w więzieniu, do chwili uniewinnienia w 1989 r. Jego historia została przedstawiona w filmie "W imię ojca" Jima Sheridana, w którym w główną rolę wcielił się Daniel Day-Lewis.

doc7194

Saoirse Kennedy Hill zmarła w czwartek, 1 sierpnia, w nocy. Została znaleziona nieprzytomna w rodzinnej rezydencji Kennedych w Hyannis Port w stanie Massachusetts, w której mieszka jej 91-letnia babcia Ethel, wdowa po Robecie Kennedym. Dziewczyna została przetransportowana do szpitala Cape Cod w miasteczku Hyannis. Niestety nie udało się jej jednak uratować. Saoirse prawdopodobnie zmarła na skutek przedawkowania.

Zobacz także: Nastolatek popełnił samobójstwo. Był molestowany przez nauczycielkę

doc7194

Podziel się opinią

Share

doc7194

doc7194