Trwa ładowanie...
d1qxmfs

Ojciec zmarłej Saoirse Kennedy Hill złożył jej hołd. Wzruszający gest

Saoirse Kennedy Hill zmarła 1 sierpnia najprawdopodobniej z powodu przedawkowania narkotyków. Miała 22 lata. Jej ojciec postanowił złożyć jej nietypowy hołd.
Share
Saoirse Kennedy Hill nie żyje
Saoirse Kennedy Hill nie żyjeŹródło: Facebook.com
d1qxmfs

Paul Hill, który ma lęk wysokości i nie potrafi pływać, wykonał skok do wody w Hyannis Port. Wszystko po to, by uczcić swoją zmarłą córkę.

Skok nagrał wujek Saoirse – Robert F. Kennedy Jr. i opublikował na Instagramie. Napisał:

- Tata Saoirse, Paul Hill, boi się zarówno wysokości, jak i wody. Dorastając w katolickim getto w Belfaście i spędziwszy większość swojego dorosłego życia w brytyjskich więzieniach, nigdy nie nauczył się pływać. Niemniej postanowił skoczyć do wody, by uczcić pamięć o swojej córce. Poprosił nas, byśmy go uratowali gdy już znajdzie się w wodzie.

Paul Hill został niesłusznie skazany – wraz z trzema innymi mężczyznami – za zamach bombowy, w wyniku którego zginęło kilka osób. Spędził 15 lat w więzieniu, do chwili uniewinnienia w 1989 r. Jego historia została przedstawiona w filmie "W imię ojca" Jima Sheridana, w którym w główną rolę wcielił się Daniel Day-Lewis.

d1qxmfs

Saoirse Kennedy Hill zmarła w czwartek, 1 sierpnia, w nocy. Została znaleziona nieprzytomna w rodzinnej rezydencji Kennedych w Hyannis Port w stanie Massachusetts, w której mieszka jej 91-letnia babcia Ethel, wdowa po Robecie Kennedym. Dziewczyna została przetransportowana do szpitala Cape Cod w miasteczku Hyannis. Niestety nie udało się jej jednak uratować. Saoirse prawdopodobnie zmarła na skutek przedawkowania.

Zobacz także: Nastolatek popełnił samobójstwo. Był molestowany przez nauczycielkę

d1qxmfs

Podziel się opinią

Share
d1qxmfs
d1qxmfs