Ola Ciupa w samych słuchawkach i staniku. Nie pozostawiła wiele miejsca wyobraźni

Celebrytka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę swoich obserwatorów na Instagramie. Po raz kolejny dodała ponętne zdjęcie w samym biustonoszu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Ciupa kusi swoim ciałem
Ola Ciupa kusi swoim ciałem (Instagram.com)
WP

Ola Ciupa rozpoczęła karierę od występowania w teledyskach Donatana. Muzyk ma ostatnio poważne problemy wizerunkowe, a to wszystko przez to, że podczas festiwalu w Opolu, pozując na ściance z Edytą Górniak, próbował chwycić ją za pośladek. Artystka bez chwili zastanowienia dała mu w twarz. Po tym głośnym incydencie dziennikarze próbowali kontaktować się z celebrytkami, które w show-biznesie zaistniały właśnie dzięki producentowi i zapytać, jak zachowywał się w kontaktach z nimi.

Jedną z takich gwiazdek była właśnie Ola Ciupa. Modelka odmówiła jednak jakiegokolwiek komentarza w związku z opolskim skandalem. Być może była zbyt skupiona na robieniu seksownych zdjęć na Instagram. Celebrytka, która od pewnego czasu występuje w klubach pod pseudonimem DJ Slavic, wrzuciła do sieci kolejną gorącą fotkę. Pod zdjęciem zamieściła komunikat, że w jej koncertowym grafiku pojawiło się okienko.

WP

Myślicie, że wyzywające zdjęcie Ciupy w staniku sprawiło, że któryś z klubów zabukował jej występ? Co myślicie o takiej formie promocji?

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP