Trwa ładowanie...
d6zj5n9

Ola Kowalska lubi zwracać na siebie uwagę. Jest całkowitym przeciwieństwem matki

Córka Kasi Kowalskiej to artystyczna dusza, która pracuje na swoje nazwisko inaczej niż słynna piosenkarka. Rozbierane zdjęcia i ostry język to domena 21-latki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Kowalska z córką Olą w 2011 r.
Kasia Kowalska z córką Olą w 2011 r. (Forum)
d6zj5n9

Ola Kowalska od dwóch lat mieszka i studiuje w Londynie, gdzie realizuje swoją pasję do mody. Na Instagramie często zamieszcza fotki stylizacji i ubrań, które sama szyje. Niedawno pochwaliła się fioletowymi spodniami, w których "czuje się jak pier...ona księżniczka". Później założyła je ponownie, tym razem pozując topless.

- Ola jest bardzo silną osobowością. Ma zupełnie inny charakter od mojego. To urodzona kierowniczka, rządzi, dowodzi, bryluje w towarzystwie, błyskawicznie nawiązuje relacje – mówiła o córce Kasia Kowalska w jednym z wywiadów. - Ma w sobie gen prowokacji, ironii konfrontacji ryzyka. Ja tego nie mam. Dla mnie każde wyjście na scenę jest stresem.

d6zj5n9

Relacja Kasi z Olą była trudna praktycznie od samego początku. W wywiadzie dla "Pani" wspominała ciążę jako skomplikowany okres w jej życiu. Piosenkarka często chorowała i była osłabiona, a poród był dramatyczny, bo dziewczynka zatruła się wodami płodowymi i trzeba było ją przywracać do życia. – Udało się za czwartą próbą – wspominała gwiazda.

Ola dorastała bez ojca i nie była łatwym dzieckiem. Gdy Kasia oznajmiła jej, że jest w drugiej ciąży, córka wpadła w histerię i potrzebna była praca z psychoterapeutą.

Okres gimnazjum spędziła w angielskiej szkole z internatem, ale na czas liceum postanowiła wrócić do Polski.

d6zj5n9

- Jej powrót do warszawskiego liceum trochę mnie zmiażdżył. Wiadomo: wagarowanie, palenie papierosów, imprezy. Pyskowanie, podkradanie moich ciuchów z szafy. Standard. Przeżyłam też parę imprez w domu, w trakcie których poniszczono mi sprzęt. O to byłam naprawdę zła - wspominała Kowalska.

Jak czytamy w "Życiu na gorąco", Kasia Kowalska nie kryje, że boi się o córkę, by nie wpadła w złe towarzystwo, ale wie, że musi pozwolić jej "żyć swoim życiem". Sama zaś zajmuje się 10-letnim synem Ignacym, z którym przebywa aktualnie na nartach.

Ojciec Oli, Kostek Joriadis, przez długi czas miał opinię "alimenciarza", który zostawił 2-letnią córeczkę i dopiero po latach zapragnął nawiązać z nią kontakt. Według Joriadisa to przez krzywdzące słowa Kasi Kowalskiej, która miała robić wszystko, by Ola nie miała ojca.

d6zj5n9

Obejrzyj: Wojna Kowalskiej i Yoriadisa: "Twierdzi, że przez lata próbował utrzymać kontakt z córką"

d6zj5n9

Podziel się opinią

Share
d6zj5n9
d6zj5n9