Trwa ładowanie...

Ola Nowak krytykuje znaną youtuberkę. "Ludzie oglądają takie rzeczy?"

Ola Nowak kolejny raz wzbudziła zainteresowanie, niekoniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ostatnio narzekała na brak warunków do pielęgnacji podczas pobytu w Kenii, teraz krytykuje znaną youtuberkę.
Share
Ola Nowak zaliczyła zawodową wpadkę
Ola Nowak zaliczyła zawodową wpadkęŹródło: ONS.pl
d4by0no

Ola Nowak, znana z kanału Beksy, wrzuca do sieci filmy, które nie służą niczemu innemu jak tylko rozrywce. Youtuberka ma duże grono odbiorców, które stale wspiera ją w jej działaniach. Zdarza się jednak, że działania dziewczyny nie zawsze są jednak odbierane pozytywnie. Kilka dni temu Nowak narzekała, że w Kenii przesuszyła jej się skóra i nie miała tam warunków do pielęgnacji. Dziś natomiast skrytykowała koleżankę po fachu.

- Weszłam na kanał, który jest dosyć popularny i codziennie dodaje film, w którym otwiera jakiś kalendarz adwentowy i to ma po 200-300 tysięcy wyświetleń. Wow. Naprawdę? Ludzie oglądają takie rzeczy? Czy wy oglądacie takie rzeczy? Dajcie mi znać, bo ja jestem trochę zszokowana.

Pobierz WP Pilot na iOS lub Android i oglądaj!

Ola Nowak nie podała co prawda nazwy kanału, o którym mówiła, jednak osoby, które zagłębiają się w polski YouTube mogą skojarzyć, o kogo chodzi. Nie jest to miłe ani też profesjonalne zachowanie. Zaliczyła zawodową wpadkę?

d4by0no
Ola Nowak ONS.pl
Ola NowakŹródło: ONS.pl
d4by0no

Podziel się opinią

Share
d4by0no
d4by0no