Trwa ładowanie...
olga frycz

Olga Frycz rodzi lada chwila. Aktorka zdradziła płeć dziecka

Olga Frycz zyskała popularność za sprawą serialu "M jak miłość". Na Instagramie opublikowała wakacyjną fotkę i napisała, że spodziewa się... dziewczynki.

Share
Olga Frycz rodzi lada chwila. Aktorka zdradziła płeć dziecka
Źródło: ons.pl, Fot: ons.pl
dlo7riv

Kilka miesięcy temu Olga Frycz opublikowała zdjęcie i za sprawą - jak się okazało - przełomowej sesji do magazynu "Vogue" zdradziła, że jest w ciąży. "Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo.... nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do "Vouge", to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować - czytaliśmy na jej profilu na Instagramie.

Wiadomo, ciąże w show-biznesie zawsze budzą duże zainteresowanie. Odkąd Frycz przekazała radosną informację, fani bacznie ją obserwują i czekają z niecierpliwością na rozwiązanie.

dlo7riv

Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych i tam uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Nie przekłamuje rzeczywistości. Wstawia naturalne zdjęcia bez ingerencji programów graficznych i porusza ważne tematy. W tym te dotyczące hejtu związanego z czyimś wyglądem.

Tym razem opublikowała zdjęcie z wakacji i napisała: "Cały rok czekam, żeby tu przyjechać. Od 25 lat to samo miejsce tylko towarzystwo nam się powiększa. (…) Za rok na zdjęciu będzie z nami kolejna dziewczyna - tym samym zdradzajac płeć dziecka.

dlo7riv

Podziel się opinią

Share
dlo7riv
dlo7riv