Trwa ładowanie...

Olga Frycz tego się nie spodziewała. Partner zaskoczył ją oświadczynami

Aktorka od niedawna nosi na palcu złoty pierścionek zaręczynowy. O oświadczynach fani dowiedzieli się z mediów społecznościowych. Teraz wiadomo więcej, jak zareagowała Frycz na słowa: czy zostaniesz moją żoną?

Share
Olga Frycz tego się nie spodziewała. Partner zaskoczył ją oświadczynami
Źródło: Instagram.com, Fot: xgriszkax
d2otnd0

Olga Frycz nigdy nie kryła się z tym, że chce poważnego związku, a przelotne romanse jej nie interesują. I choć jej obecnego związku przelotnym romansem nazwać nie można, to jeszcze nie tak dawno Frycz nie mogła liczyć na poważne deklaracje. – Mamy odmienny stosunek do formalizowania związku. Ja tego nie potrzebuje, ale Olga uważa inaczej, więc pewnie znajdziemy jakieś kompromisowe rozwiązanie – wyznawał niedawno Grzegorz Sobieszek.

Jednak niedawno partner zaskoczył aktorkę. – Były łzy wzruszenia, a Olga od razu założyła pierścionek na palec. Ten symbol dużo dla niej znaczy – wyznał "Rewii" znajomy aktorki.

d2otnd0

Dla Frycz to wydarzenie było szokiem. Nie spodziewała się, że Sobieszek poprosi ją o rękę. A zrobił to tak, jak sobie to wymarzyła. Dał jej niewielki złoty pierścionek z niebieskim oczkiem. W ich wspólnym życiu nie jest to jedyne wyjątkowe wydarzenie. Czekają właśnie na narodziny dziecka.

Przyszłym małżonkom i rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego!

d2otnd0

Podziel się opinią

Share
d2otnd0
d2otnd0